Перенесення осінніх канікул у школах Луцька та Волині. Що кажуть у міськраді та ОДА

Перенесення осінніх канікул у школах Луцька та Волині. Що кажуть у міськраді та ОДА

Перенесення осінніх канікул у школах Луцька та Волині. Що кажуть у міськраді та ОДА
Фото: Суспільне Волинь

Учні шкіл Луцької тергромади підуть на осінні канікули за графіком — з 25 жовтня. Причин для дострокового початку канікул немає, — повідомив Суспільному в телефонному коментарі директор департаменту освіти Луцькради Віталій Бондар.

Натомість освітнім закладам Волині, зазначила Суспільному телефоном заступниця голови Волинської ОДА Людмила Тимощук, рекомендували змістити початок канікул на 18 жовтня.

"Є рішення Міністерства освіти і науки, є рішення обласної комісії. Обласна комісія з питань ТЕБ та НС рекомендувала освітнім закладам перенести осінні канікули з 25 жовтня на 18 жовтня. Далі це йде на розгляд директорів шкіл, кожен з яких прийматиме рішення", – розповіла Людмила Тимощук.

Департамент освіти Луцькради, зі слів Віталія Бондаря, отримав рекомендований лист МОН з приводу перенесення канікул з 25 жовтня на 18 жовтня, але переносити їх не має потреби, каже він: "по школах немає кричущої ситуації. Ми працюємо за планом у звичайному режимі. Звичайно, є окремі класи на самоізоляції, як і всюди. Щодо вакцинації педагогів, то в нас по школах понад 80 % вакцинованих".

Віталій Бондар додав: дирекції шкіл є автономними та приймати рішення щодо канікул самостійно, проте у департаменті освіти міськради потреби у перенесенні осінніх канікул не бачать.

Що відомо

  • 10 жовтня Волинь потрапила до "помаранчевої" зони за динамікою поширення COVID-19. На "помаранчевому" рівні епідемічної небезпеки місцеві органи влади можуть вводити додаткові обмеження.
  • Міністерство освіти і науки звернулося до місцевих органів влади з рекомендацією розпочати осінні канікули у закладах загальної середньої освіти з 18 жовтня. Таке рішення у міністерстві ухвалили через стрімке зростання захворюваності на коронавірус по всій території України.
  • Наявність 80 % вакцинованого персоналу від коронавірусної хвороби COVID-19 не поширюватиметься на дитячі садочки, спецзаклади загальної середньої освіти, 1-4 класи. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм. Про це 22 вересня повідомили в МОН.
На початок