Напередодні свят Apple може скоротити виробництво iPhone 13. У чому причина

Напередодні свят Apple може скоротити виробництво iPhone 13. У чому причина

Напередодні свят Apple може скоротити виробництво iPhone 13. У чому причина
Associated Press

Компанія Apple може суттєво скоротити виробництво iPhone 13 через порушення ланцюгів постачання комп’ютерних чіпів. Про це повідомляє Bloomberg.

За даними журналістів, Apple ймовірно не зможе цього року випустити 90 мільйонів iPhone 13, як планувалося раніше. Імовірно компанії доведеться скоротити виробництво на 10 мільйонів пристроїв, що може викликати підвищення цін та дефіциту товарів на полицях США напередодні святкового сезону.

Читайте також: Діагональні камери та п'ять кольорів корпусу. Apple презентував новий iPhone 13

Причиною для дефіциту стало порушення ланцюгів постачання товарів, зокрема комп’ютерних чіпів, викликане всесвітньою пандемією COVID-19. У липні цього року компанія Apple вже передбачала, що дефіцит комп’ютерних чіпів може вплинути на виробництво комп’ютерів та планшетів. Повідомляється, що акції Apple вже втратили 1.2% своєї вартості на фоні повідомлень про порушення ланцюгів постачання.

Дефіцит комп’ютерних чіпів не єдина проблема, що виникла внаслідок порушень у постачанні товарів у всьому світі. Через пандемію коронавірусу у різних країнах спостерігається брак товарів, енергоносіїв та робочих рук. Зокрема, автомобілебудування у США опинилося серед найбільш уражених галузей виробництва.

За словами Ларса Мікаеля Дженсона, представника однієї з найбільших логістичних компаній у світі – AP Moller-Maersk – брак робочих рук у сфері логістики призвів до затримки доставлення вантажних контейнерів з Азії. Натомість брак водіїв вантажних машин сповільнив доставку товарів у межах Північноамериканського континенту.

Що відомо

  • 30 червня компанія Apple відкрила офіційний офіс в Україні.
  • У вересні відбулась зустріч президента Володимира Зеленського з генеральним директором Apple Тімом Куком під час якої президент повідомив, що Україна зацікавлена у розширені присутності Apple на своїй території.
  • У корпорації Apple заявили про початок роботи над новою технологією, що дозволятиме розпізнавати симптоми депресії та проводити ранню діагностику когнітивних порушень за допомогою датчиків смартфона.
  • 10 жовтня Apple завезла в Україну першу офіційну партію своєї продукції. Техніку вартістю понад 7,5 млн доларів привезли в аеропорт "Бориспіль". Це перша офіційна партія продукції, яку компанія доставила до України. Загалом прибуло понад 8 тисяч смартфонів лінійки iPhone 13.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок