Гаррі Кейн перервав свою унікальну гольову серію за збірну Англії

Гаррі Кейн перервав свою унікальну гольову серію за збірну Англії АР

Футболіст протягом 15 ігор показував високу результативність.

Нападник "Тоттенгем Готспур" Гаррі Кейн - п'ятий найрезультативніший гравець у складі збірної Англії. За 6 років у національній команді він забив 41 м'яч і відіграв 65 зустрічей.

На своєму останньому Євро-2020 Кейн став срібним призером, оформивши чотири голи в семи зустрічах континентальної першості. При цьому гравець, з'являючись на полі, забивав у кожному матчі відбору на Євро та на чемпіонати світу з вересня 2017 року.

Однак ця унікальна серія, що тривала 15 ігор, перервалась у матчі Англія - Угорщина в межах відбору на чемпіонат світу-2022.

Як пройшов матч Англія - Угорщина

Після розгромної перемоги над угорцями на виїзді з рахунком 4:0 повторити свій успіх удома Англії не вдалось. Другий матч збірних у рамках відбору на чемпіонат світу завершився внічию - 1:1. Обидва м'ячі забили в першому таймі - спочатку відзначився Роланд Салай і вивів Угорщину вперед, після чого до гри повернув рівновагу Джон Стоунз на 37-й хвилині.

Кейн, своєю чергою, вийшов на поле на 76-й хвилині, але не зміг відзначитись результативними діями до кінця протистояння. Таким чином він уперше з вересня 2017 року не зміг забити за збірну Англії в рамказ відбору на чемпіонат світу чи на Євро.

• Кейн відіграв за збірну Англії 65 матчів, у яких забив 41 м'яч. Нападник виступає за національну команду з 2015 року.
  • У складі збірної Англії Кейн грав на двох чемпіонатах Європи (2016, 2021), на одному чемпіонаті світу (2018), а також двічі виступав з "трьома левами" в Лізі Націй. У 2019 році англійці стали бронзовими призерами Ліги Націй, а вже у 2021-му завоювали "срібло" континентальної першості.
  • За підсумками чемпіонату світу-2018 Кейн став найкращим бомбардиром турніру та здобув "Золоту бутсу" - він забив 6 м'ячів. Також футболіст потрапив до Збірної всіх зірок світової першості-2018.
  • За два матчі до кінця відбору на чемпіонат світу-2022 Англія йде на першому місці в групі І з 20 очками. Англійці не програли жодної зустрічі: у їхньому активі 6 перемог, ще два матчі вони завершили внічию.

• 12 листопада, п'ятниця. Кваліфікація чемпіонату світу-2022. Група І. Англія - Албанія.
  • 15 листопада, понеділок. Кваліфікація чемпіонату світу-2022. Група І. Сан-Марино - Англія.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів