Хокейний турнір серед юнаків відбувся у Сумах

Обласний турнір з хокею серед юнаків провели сьогодні, 2 березня, у Сумах. На майданчику стадіону “Авангард” змагались юнаки у трьох вікових групах із Сум та Ромен. Першими на лід вийшли наймолодші, десятирічні хокеїсти.

Перший матч турніру завершився з рахунком 12:9 на користь хокейного клубу “Суми”. Вони у підсумку отримали “золоті” медалі та кубок . Юні роменські хокеїсти отримали “срібні” медалі.

Продовжився турнір матчем між хокейними клубами “Суми” та “Ромни” у віковій групі U-12. У середині першого періоду сумчани відкрили рахунок у цій зустрічі. До перерви “Суми” закинули другу шайбу у ворота “Ромен”. У другому періоді сумчани збільшили перевагу ще на пять шайб. У третьому періоді сумчани закинули ще три шайби на що ременчани відповіли голом на останніх секундах гри. 10:1 - і “Суми” здобувають друге “золото” турніру.

“Не вистачило тільки одного - у нас цілу зиму не було льоду, і ми тренувалися на бетоні. Було два чи три тренування на льоду, ми виїжджали в Суми”, - розповів тренер ХК “Ромни” Вадим Асєєв.

"Звичайно, ми задоволені результатом. Виграли дві команди - і менший вік, і середній вік. Результатом задоволені. Але треба ще тренуватися, тому що багато моментів команда не виконує. Над цим працюємо", - розповів тренер ХК “Суми” Олександр Шерстюк

Закривали ігровий день фінального турніру сезону 14-річні юнаки, сумська команда “Ворони” та учасники з хокейного клубу “Ромни”. Вже у першій атаці “Ворони” відкрили рахунок у зустрічі. В подальшому вони продовжували нарощувати свою перевагу і в підсумку виграли поєдинок з рахунком 9:3.