Українські каратисти вибороли дві медалі на турнірі в Зальцбургу

Українські каратисти вибороли дві медалі на турнірі в Зальцбургу World Karate Federation

На турнірі Karate1 Premier League, який завершився у австрійському Зальцбургу, українські каратисти Різван Талібов та Станіслав Горуна здобули золоту та срібну нагороди.

Різван Талібов, який виступає у ваговій категорії понад 84 кг, у фінальній сутичці переміг американця Браяна Іра 3:1 і став чемпіоном турніру. Ця нагорода стала першою для української збірної у категорії +84 кг.

Капітан української збірної Станіслав Горуна в категорії до 75 кг у фіналі поступився іранцю Бахману Асгарі 0:3 і став срібним призером турніру.

Нагадаємо, Україна здобула історичну ліцензію на Олімпійські ігри в карате, яке дебютує в Токіо-2020. Заповітна путівка – в активі одеської каратистки Анжеліки Терлюги.