До кінця року в Україні запрацює військова місія ЄС – Міноборони

До кінця року в Україні запрацює військова місія ЄС – Міноборони

До кінця року в Україні запрацює військова місія ЄС – Міноборони
Фото з відкритих джерел

Міністерство оборони веде активну роботу з розгортання в Україні військової дорадчо-тренувальної місії Європейського Союзу.

Про це заявив міністр оборони Андрій Таран під час двадцять третього саміту "Україна – Європейський Союз", повідомляється на урядовому порталі.

"Робимо все необхідне, щоб вже до кінця поточного року військова дорадчо-тренувальна місія з площини напрацювання юридичної бази перейшла у стан практичної реалізації на користь як Україні, так і ЄС", – зазначив він.

За словами посадовця, участь у місії мають взяти 30 постійних радників від ЄС.

Таран очікує, що завдяки активній участі європейської сторони та за результатами інституційного аудиту, у Збройних силах буде створено багаторівневу систему військової освіти та введено якісне дистанційне навчання. При цьому трансформації мають зазнати адміністративні та управлінські процеси, а також організаційно-штатні структури військових навчальних закладів. Водночас навчально-матеріальна база удосконалюватиметься з урахуванням вимог європейської освіти.

"Реалізація такого проєкт дозволить залучити кращі практики і допомогу у процесі реформування системи військової освіти Збройних сил України, що притаманні державам-членам Європейського Союзу", – підсумував міністр.

Що відомо

  • 15 вересня на озброєння Збройних сил України було прийнято станцію виявлення "Фенікс-1" необхідної для роботи зенітного ракетного комплексу "Бук-М1".
  • 29 Міністерство оборони вересня підписало меморандум з турецькою компанією "Bayraktar Savunma" щодо будівництва навчального центру для обслуговування, ремонту і модернізації безпілотників Bayraktar.
  • 6 жовтня очільник Директорату політики у сфері оборони Міністерства оборони Юрій Пунда заявив, що через брак коштів міністерство змушене обирати між фінансуванням розвитку систем протиповітряної оборони та ударної авіації.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок