Перша ліга: ФК "Ужгород" вдома поступився хмельницькому “Поділлю”

Перша ліга: ФК "Ужгород" вдома поступився хмельницькому “Поділлю” sport.ua

У матчі 13-го туру Першої ліги з футболу "Ужгород" на стадіоні "Авангард" програв хмельницькому "Поділлю" з рахунком 0:1. Про це повідомляє сайт закарпатського клубу.

"Гості зі стартових хвилин взяли м’яч під свій контроль, а перший же свій момент реалізували. На 8 хвилині з позиції лівого інсайда у дальній кут пробив Андрій Ліповуз — 0:1", — йдеться в повідомленні.

Після 13 турів Першої ліги Ужгород займає останнє місце в турнірній таблиці, маючи 6 очок, Поділля — 6 місце (17 очок).

Наступний матч "Ужгород" зіграє 17 жовтня з сумським "Альянсом", "Поділля" — 16 жовтня з "Прикарпаттям".