Район Києва потрапив до двадцятки найкращих у світі. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Район Києва потрапив до двадцятки найкращих у світі. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Район Києва потрапив до двадцятки найкращих у світі. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Район Золотих воріт у Києві опинився на 16 місці зі списку 49 найкращих районів планети, за рейтингом британського журналу Time Out. Для того, аби його укласти, опитали 27 000 осіб з усього світу. Їх просили оцінити якість районів за критеріями розвитку, культури, гастрономії та духу спільнот.

"Територія навколо Золотих Воріт переповнена барами, прихованими кафе, дизайнерськими бутиками та закладами, які викликають ностальгію. Нові відкриття, почуття спільності з акцентом на збереження спадщини міста і нетипові зелені зони, такі як Сквер київських інтелігентів, – все це робить район Золотих Воріт ідеальним місцем для знайомства з прогресивною частиною Києва", – йдеться в матеріалі.

У першу десятку увійшли Ньорребро, Копенгаген (Данія), Андерсонвіль, Чикаго (США), Чонно Сам-га, Сеул (Південна Корея), Лейт, Единбург (Шотландія, Велика Британія), Station District, Вільнюс (Литва), Челсі, Нью-Йорк (США), XI Район, Будапешт (Угорщина), Нгор, Дакар (Сенегал), Сайкун, Гонконг, Річмонд, Мельбурн (Австралія).

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок