У Кам’янці-Подільському пройде театральний фестиваль "Комора": що покажуть

У Кам’янці-Подільському пройде театральний фестиваль "Комора": що покажуть

У Кам’янці-Подільському пройде театральний фестиваль "Комора": що покажуть

У Кам’янці-Подільському 14-17 жовтня відбудеться фестиваль театрального мистецтва "Комора", під час якого свої вистави покажуть колективи з дев'яти міст. Про це у Фейсбуці повідомила Кам’янець-Подільська міська рада, передає Укрінформ.

Фестиваль проходитиме в центрі культури та мистецтв "Розмай". Вистави показуватимуть з 11:00 до 21:00. Серед театральних груп будуть як переможці минулих фестивалів, так і колективи, що вперше братимуть в ньому участь.

"Уже сьомий рік поспіль театральний фестиваль "Комора" зустрічатиме кращі театральні колективи з Києва, Чернівців, Рівного, Харкова, Коломиї, Пісочина, Ковеля, Вишгорода та Кам’янця-Подільського", — йдеться у повідомленні Кам’янець-Подільської міської ради.

У четвер, 14 жовтня, народний театр-студія "Чудеса в решеті" покаже пластичні історії "Нагороди" за мотивами коміксів Херлуфа Бідструпа. Театр-студія "Дев’ятий замок" запрошує на фарс за п’єсою Славоміра Мрожека "Вдови". Творче об’єднання "Різні Люди" підготувало драматичну імпровізацію за п’єсою Неди Нежданої "І все-таки я тебе зраджу...", "Народний художній колектив" театральна лабораторія "ВідСутність" — драму-притчу "Повернення", київський театр "Egoist" — інтерактивний детектив-комікс "Детектив. Готель".

У програмі на п’ятницю, 15 жовтня, — психологічна драма "Родима пляма" (моновистава) від зразкової театр-студії "Мельпомена", вистава на основі драматичних монологів сучасних авторів "Забинтовані душі" від театру-студії "На Зарванській", комедія-фарс "Любов до трьох апельсинів" від дитячого народного театру "Сорванцы". Окрім цього, студентський театр "Жменя" покаже інфернальну трагікомедію "Аз есмь тварь", а Київський театр "VERITAS" – trance-драму "Ніч вовків".

У Кам’янці-Подільському пройде театральний фестиваль "Комора": що покажуть

У суботу, 16 жовтня, глядачів запрошують на моновиставу "Той, що прийшов з безодні" за мотивами роману В. Гюго "Людина, що сміється" від Т.І.Н.А., виставу "Взаперти" за мотивами твору Жана-Поля Сартра "За закритими дверима" від учбового театру "Чайка", новелістичну трилогію "Поки прядеться нитка…" (за мотивами новел Віктора Гребенюка – "Крижем", "Ефект Вертера", "Чужак", "Вітер після бурі") від народного аматорського театру-студії "10 ряд 10 місце", пластично-соціальну драму "Дорога в один кінець" від мистецького об’єднання "Franco-театр" та пластичну дорослу казку "Холод" за мотивами "Снігової Королеви" Ганса Крістіана Андерсена, яку покаже театр "SPLASH".

В останній день фестивалю, 17 жовтня, народний театр "Темп" спільно зі Школою сценічного мистецтва "Great stage" покажуть перформанс "Лист до батька" за мотивами Франца Кафки, народний театр-студія "Лінк" - середньовічний фарс, "Театр юних чернівчан" — психологічну драму "Тепер ти знову...", Т.І.Н.А. – ліричну комедію "Кінцева станція — "Кохання" за мотивами п’єси Ольги Степнової, театральна спільнота DSP – поетичну виставу "Стусанина" на основі поезії Василя Стуса.

У Кам’янці-Подільському пройде театральний фестиваль "Комора": що покажуть

Читайте також

Фоторепортаж з перформансу: у Києві відкрилася виставка, присвячена кримськотатарській культурі

"Це найбільша інсталяція, яку я створила в житті". Абрамович про "Кристалічну стіну плачу" в Києві

Бабин Яр: радянські міфи та українська дійсність. Інтерв’ю з істориком Віталієм Нахмановичем

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура