Святослав Михайлюк допоміг "Торонто" здобути другу перемогу в передсезонних матчах: відео Toronto Raptors

Українець знову став одним із топгравців команди.

Команда українця Святослава Михайлюка "Торонто Репторз" продовжує передсезонну серію матчів у НБА. В передостанній грі до початку основного сезону канадці зустрілися з "Г'юстон Рокетс" на власному майданчику та здобули перемогу з рахунком 107:92.

У цьому матчі український баскетболіст Михайлюк учетверте поспіль став одним із п'яти найрезультативніших гравців команди. Сві провів на паркеті 20 хвилин, за які приніс "Торонто" 10 очок, а такаж зробив чотири підбирання та дві передачі.

Михайлюк стабільно набирає щонайменше десять очок у четвертій грі поспіль та в середньому залучений у гру понад 21 хвилину.

Лідерами за очками стали нігерієць Прешес Ачіува та британець Ой Джі Анунобі – по 17 очок.

Це друга перемога "Торонто" в передсезонні. У першому матчі вони обіграли "Філадельфію" (123:107), але потім поступилися їй на виїзді (113:125) та згодом мінімально програли "Бостону" (111:113).

Чиатайте також: Українець Михайлюк зробив один з найяскравіших моментів в НБА, що ледь не закінчився курйозом: відео
  • Топмоменти матчу за участю Михайлюка:

Як грає Михайлюк за "Репторз"

• проти "76-ерс" (123:107) – 22:52 хвилини, 13 очок, 4 підбирання, 5 передач (4 жовтня)
  • проти "76-ерс" (113:125) – 19:19 хвилин, 11 очок, 2 підбирання, 2 передачі (7 жовтня)
  • проти "Селтікс" (111:113) – 22:23 хвилини, 12 очок, 4 підбирання (9 жовтня)
  • проти "Рокетс" (107:92) – 20:06 хвилин, 10 очок, 4 підбирання, 2 передачі (11 жовтня)

• Це перший сезон Михайлюка в "Торонто". Він перейшов до команди в серпні.
  • До цього українець виступав за "Лос-Анджелес Лейкерс", "Детройт Пістонз" та "Оклахому Сіті Тандер".

• В останньому матчі перед початком сезону "Репторз" зустрінуться з "Вашингтоном" на виїзді в ніч на 13 жовтня.
Олімпіада-2022Ліга чемпіонівЗимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболу