Ліг до лікарні разом з хворим на COVID-19 батьком. Роман Левчик. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Ліг до лікарні разом з хворим на COVID-19 батьком. Роман Левчик. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Ліг до лікарні разом з хворим на COVID-19 батьком. Роман Левчик. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ
Facebook / Roman Levchyk

Львів'янин Роман Левчик ліг до лікарні разом із власним батьком, щоб забезпечити йому належний догляд під час лікування від коронавірусу.

Він провів у лікарні 13 днів, а на своїй сторінці в Instagram показував історію лікування батька.

"Нам запропонували лягти в “ковідне” відділення, лише за однієї умови ​​— хтось буде із батьком. Тому що персоналу не вистачає, а за ним треба доглядати. Відповідно, я погодився, тому що наскільки знаю, з таким станом додому людей не забирають", — розповідає Роман Левчик.

Роман розповів, що враження від лікарні були здебільшого негативні: "Холодно, мокро через закриті вікна, а на той момент було прохолодно. Я не пам'ятаю, скільки градусів. Три людини в палаті, а ми жили в такій палаті, де три людини, за ніч надихають на оці вологі стіни, грибок, опалення немає. Враження — якісь такі. Через такі враження, напевно, я і почав знімати свою історію".

Головною проблемою блогер називає брак медперсоналу.

"Коли ми туди потрапили, було 95 людей у відділенні та дві медсестри на всіх хворих. І лікарі, які по черзі бігали з одного відділення в інше, і забігали час від часу", — каже Роман.

У лікарні Суспільному пояснили, що збільшать штат, якщо побільшає хворих. Зараз працюють чотири медсестри на 90 пацієнтів.

Станом на 11 жовтня, батька Романа вже виписали, він проходить пост-ковідну реабілітацію.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок