Школи Покровська перейшли на дистанційне навчання

Школи Покровська перейшли на дистанційне навчання

Школи Покровська перейшли на дистанційне навчання
школа у Покровську, фото: Суспільне Донбас

Школи в Покровська, що на Донеччині, перейшли на дистанційне навчання. Дитсадки також не працюють. Таке рішення ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Все - через зростання захворюваності на коронавірус. У покровській громаді за тиждень коронавірус виявили 316 хворих. Ковідне відділення там заповнене на 98%. Про це Суспільному повідомив начальник відділу охорони здоров’я Покровської міськради Олександр Овчаренко.

За його словами, з вересня захворюваність у громаді збільшується. Минулого місяця фіксували 13 випадків захворювання на коронавірус за тиждень, минулого тижня цифра зросла до 316. Крім того, хворіють покровці й на сезонну застуду.

"За минулий тиждень епідпоріг перевищено на 179 %. Але це загальна захворюваність. Це люди, які захворіли не тільки на коронавірус, а й на гострі респіраторні захворювання", — зазначив Овчаренко.

Як розповіла Суспільному начальниця відділу освіти Покровської міськради Любов Воротинцева, на дистанційне переведено 21 заклад освіти, в тому числі 5 дошкільних підрозділів та 23 заклади дошкільної освіти.

За її словами, у дитячих садках створюються чергові групи для тих дітей, батьки яких обидва працюють і не можуть залишатися зі своїми дітьми.

Що відомо

  • Всього на дистанції навчатимуться понад 9 тисяч учнів шкіл в Покровську. На навчання вони не вийдуть до канікул, ті почнуться з 23 жовтня.
  • Донеччина наразі перебуває в "помаранчевій" зоні.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок