Район Золотих воріт у Києві потрапив у 20-ку найкращих у світі

Район Золотих воріт у Києві потрапив у 20-ку найкращих у світі

Район Золотих воріт у Києві потрапив у 20-ку найкращих у світі

За рейтингом журналу Time Out, район Золотих воріт опинився на 16 місці зі списку 49 найкращих районів планети. Для того, аби його укласти, опитали 27 000 осіб з усього світу. Їх просили оцінити якість районів за критеріями розвитку, культури, гастрономії та духу спільнот.

Йдеться про вулиці Рейтарську, Ярославів Вал, Стрілецьку та Гончара — за словами автора колонки для Time Out Павла Федиковича, "територія навколо Золотих Воріт зараз переповнена модними барами, бомбардуючим вуличним мистецтвом, прихованими кав'ярнями, дизайнерськими бутіками та ностальгічними пиріжками".

Він наголошує, що тут є "сильний дух спільноти з акцентом на збереження спадщини", а також радить побувати на вуличних вечірках на Рейтарській з діджейськими сетами, вуличною їжею та барахолками. Вони відбуваються на початку літа та в середині осені.

Окремо автор рекомендує відвідати кав'ярню "Каштан" та дворик з воронами, кафе ZigZag, галерею The Naked Room, бар "Косатка" та Сквер київських інтелігентів.

У п'яти найкращих районах світу за версією Time Out — Нерребро в Копенгагені, Андерсонвілль у Чикаго, Чонно Сам-га в Сеулі, Літ у Единбурзі та Привокзальний район у Вільнюсі.

Читайте також

Burning Man продає свою колекцію арт-об'єктів, щоб зібрати гроші на наступні фестивалі

"Це найбільша інсталяція, яку я створила в житті". Абрамович про "Кристалічну стіну плачу" в Києві

Фоторепортаж: як створюється п'єса у театрі "Золоті ворота"

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура