На Донеччині від COVID-19 повністю вакцинувались лише 12% жителів області

На Донеччині від COVID-19 повністю вакцинувались лише 12% жителів області

На Донеччині від COVID-19 повністю вакцинувались лише 12% жителів області
Міністерство спорту

Станом на 11 жовтня одне щеплення від COVID-19 отримали 25% жителів Донеччини, повну вакцинацію пройшли 12%.

Про це повідомив заступник начальника управління департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу.

На території області працює 13 центрів масової вакцинації. Вони працюють щодня з 9:00 до 15:00. Центри будуть працювати і у святкові дні з 14 по 17 жовтня. Також вакцинуватись можна і в амбулаторіях.

За словами виконуючої обов'язки директора обласного центра контролю та профілактики хвороб Марини Білоусової, Донеччина знаходиться на п'ятому місці серед регіонів з низькими темпами вакцинації від COVID-19.

Що відомо

  • На Донеччині з 7 жовтня щеплення від коронавірусу можна зробити у відділеннях Укрпошти.
  • З 8 жовтня у Слов'янську почав роботу ще один центр масової вакцинації. Він працює у приміщенні Укрпошти на вулиці Свободи, 1 з 9:00 ранку до 14:00.
  • 10 жовтня на Донеччині щеплення від коронавірусу отримали 407 людей, з них першу дозу вакцини — 299. На Луганщині провели 301 щеплення, першу дозу отримали 213 людей.
  • В Україні стартував п'ятий етап вакцинації від COVID-19. Вакцинуватись від коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні можуть всі громадяни, старші 18 років, а також іноземці з посвідками на проживання або які отримали статус біженця. Водночас реєструватися у чергу на отримання щеплення через "Дію" вже не потрібно.
  • За останні три місяці в Україні майже всі госпіталізовані з COVID-19 не були вакцинованими. Загалом в країні зробили вже понад 13 млн щеплень.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок