На Хмельниччині, можливо, перенесусь дати осінніх канікул

На Хмельниччині, можливо, перенесусь дати осінніх канікул

На Хмельниччині, можливо, перенесусь дати осінніх канікул
Ілюстративне фото

На Хмельниччині, можливо, перенесуть дати осінніх канікул. Наразі в області чекають рекомендації від міністерства. Про це Суспільному повідомила виконувачка обов’язків директора обласного департаменту освіти Дарія Басюк.

За її словами, наразі в області учні 25 шкіл з 579 працюють дистанційно.

"21 школа працює онлайн через, те що у закладі не подолали бар'єр у 80% вакцинованих працівників. Учні чотирьох шкіл навчаються дистанційно, через виявлені випадки захворювання на коронавірусну інфекцію", - каже Дарія Басюк.

Додає: відповідно до постанови уряду, якщо область перейде у "червону" зону, в звичному режимі працюватимуть школи, у яких 100% працівників щеплені від COVID-19.

"У "червоній" зоні зможуть навчатися учні початкових класів, вихованці дитячих садочків, інтернатів. Інші заклади, у яких проведена стовідсоткова вакцинація серед працівників, теж працюватимуть очно", - пояснює Дарія Басюк.

Як Суспільному розповіла мати учня старшої школи, який навчається у місті Хмельницький, їй прийшло повідомлення від вчителя про те, що осінні канікули розпочнуться з 18 жовтня. Додає: раніше повідомляли, що початок канікул припаде на 25 жовтня.

Що відомо

  • На Хмельниччині станом на 7 жовтня 44 заклади загальної середньої освіти з 579 не перейшли 80 відсотковий бар'єр вакцинованих працівників. Відповідно, учні цих шкіл навчалися дистанційно.
  • В яких випадках можливий перехід на онлайн навчання на Хмельниччині

Читайте нас у Telegram: головні новини Хмельницького та області

На початок