Уряд США знову запускає лотерею Green Card – з 2023 року

Уряд США знову запускає лотерею Green Card – з 2023 року

Уряд США знову запускає лотерею Green Card – з 2023 року
Facebook

Уряд Сполучених Штатів відновлює розіграш віз "Зеленої карти" (Green Card), які дають право на отримання статусу постійного жителя США. Вона почне діяти з 2023 року.

Про це повідомляє Голос Америки.

Раніше, у 2020 році, колишній президент США Дональд Трамп призупинив програму через пандемію COVID-19. Крім того, американські диппредставництва також почали затримувати обробку виграшних білетів на еміграцію. В результаті тисячі тих, хто має отримати право на отримання візи, очікують зараз схвалення їхньої справи.

"Беручи нові заявки, чиновники США визнають серйозне відставання в обробці існуючих, багато з яких були подані під час колишньої адміністрації Трампа і були уповільнені пандемією", – повідомляє видання.

Американський Конгрес схвалив розіграш 55 000 віз.

Що відомо

  • У серпні 2020-го посольство США в Україні поновило видачу студентських віз, утім чинними залишилися обмеження у видачі решти типів в’їзних віз.
  • У тому ж році Міністерство внутрішньої безпеки США посилило правила видачі трудових віз. Що відомо про нові правила.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок