Чоловіча команда БК "Рівне" стартувала з перемоги у чемпіонаті Вищої ліги

Чоловіча команда БК "Рівне" стартувала з перемоги у чемпіонаті Вищої ліги Суспільне Рівне

Чоловіча команда БК “Рівне” 9 жовтня стартувала з перемоги у новому чемпіонаті Вищої ліги України з баскетболу. У себе вдома рівняни приймали БК “Говерла-Прикарпаття”.

Як пройшла гра

У минулому сезоні команда з Рівного виборола “срібло” чемпіонату. Суперник у минулому сезоні був наймолодшою командою та закінчили сезон на останньому місці турнірної таблиці.

Перша гра відбулась у ДЮСШ №4 на вулиці Фабричній, стартував поєдинок о 19:30.

Першу чверть у поєдинку завершилась із перевагою рівнян у кілька очок. Другу чверть гості зуміли схилити на свою користь і завершили її із перевагою над суперником в одне очко.

Після перерви рівняни пішли у відрив і збільшили перевагу над суперником на 13 очок. В останню десятихвилинку БК "Рівне" зумів втримати перевагу. Підсумок поєдинку 92:77 на користь господарів.

Матч-відповідь пройде у неділю, 10 жовтня, о 14:30.

Що змінилось у Вищій лізі

Загалом у Вищій лізі зіграють 14 команд, які пройшли відповідні ліцензування та атестацію. Її цьогоріч Федерація баскетболу України зробила набагато жорсткішою з вищими вимогами до учасників, - інформує пресслужба рівненського клубу.

На першому етапі команди традиційно розділені на дві групи за територіальним принципом. Разом з БК “Рівне”, до західного дивізіону потрапили діючий чемпіон “БІПА” з Одеси, “Старий Луцьк-Університет”, який був четвертим, “Хімік-2” з Южного, що посів шосте місце, а також “Львівська Політехніка”, “Говерла-Прикарпаття” та новачок – БК “Хмельницький”.

Склад іншої групи: Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР №5 (Дніпро), Збірна Черкаської Області-Черкаські Мавпи-2 (Черкаси), Маріуполь (Маріуполь), МБК-2-НІКО-СДЮСШОР 4 (Миколаїв), Політехнік (Харків), Прометей-2-ДДТУ (Слобожанське), СумДУ (Суми).

На відміну від попереднього сезону, цьогоріч чемпіонат складатиметься з трьох етапів:

На першому у своїх групах команди гратимуть у чотири кола за системою календаря з роз’їздами спареними матчами: дві гри на своєму майданчику, дві гри на майданчику суперника. Як і раніше, в рамках туру команди проводитимуть два матчі за ігровий вікенд.

Після цього по чотири кращі команди з кожної групи вийдуть у другий етап змагань, у якому зіграють (стінка на стінку) проти чотирьох кращих команд з іншої групи і визначать розподіл місць з 1-го по 8-ме. Після цього будуть зіграні матчі плей-оф, де 1 місце зіграє з 8-м, друга команда з 7-ю, 3-тя з 6-ю, а 4-та з 5-ю.

Команди, що посіли на першому етапі в групах п’яте та нижчі місця, зіграють за туровою системою в два кола з командами іншої групи і розігрують місця з дев’ятого по нижчі.

Третій етап. Плей-оф: 1/4 фіналу – до 2-х перемог 1/2 фіналу – до 3-х перемог За 3 місце – до 3-х перемог За 1 місце – до 3-х перемог

• Після завершення минулого сезону президент БК "Рівне" Сергій Ліщук сказав, що команда уже може грати у Суперлізі, однак, поки не добудований спорткомплекс на Макарова, їм ще щонайменше сезон доведеться пограти у Вищій лізі.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки