Команда "Франківськ-ПНУ" у домашньому поєдинку поступилася одеситкам

Команда "Франківськ-ПНУ" у домашньому поєдинку поступилася одеситкам Facebook (Руслан Марцінків)

Гра відбулася на майданчику Муніципального фізкультурно-оздоровчого центру у рамках чергового туру жіночої Суперліги. Гра завершилася з рахунком 71:68 на користь одеського ІнтерХім-СДЮСШОР, - повідомляє Федерація баскетболу України.

Першу чверть з рахунком 23:17 виграли франківки, проте на перерву команди пішли за рахунку 41:34 на користь ІнтерХіму. А у третій чверті одеситки досягли 10-очкового відриву.

В середині завершальної чверті "Франківськ-ПНУ" знову вийшов вперед 64:61. За хвилину до кінця підопічні Ірини Щипакіної зрівняли рахунок 68:68. Вирішальним став кидок Калібабчук з лінії штрафних - 71:68.

Найрезультативнішою гравчинею матчу стала Світлана Калібабчук (ІнтерХім) - 17 очок. Дабл-даблом у звітному поєдинку відзначилася франківка Олена Тетерук (13оч+11пб).