Патрульну поліцію Чернігівщини очолюватимуть поліцейські з Івано-Франківщини

Патрульну поліцію Чернігівщини очолюватимуть поліцейські з Івано-Франківщини

Оновлено
Патрульну поліцію Чернігівщини очолюватимуть поліцейські з Івано-Франківщини
ФОТО: Суспільне Чернігів

Обов'язки начальника управління патрульної поліції у Чернігівській області наразі виконує капітан поліції Микола Прищепа, його заступником є старший лейтенант поліції Михайло Курган. Вони прибули до Чернігова з Івано-Франківської області.

Про це Суспільному повідомив пресофіцер патрульної поліції області Віталій Копистко.

«Вчора, 7 жовтня, перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький довів особовому складу наказ про відсторонення діючого керівництва та представив нове», сказав Віталій Копистко.

Нагадаємо, начальника управління патрульної поліції області Андрія Думича і двох його заступників вчора, 7 жовтня, відсторонили від посади на час розслідування. Рішення ж щодо їх подальшої служби в управлінні патрульної поліції Чернігівської області приймуть за результатами розслідування і перевірок.

В ніч на 2 жовтня група молодиків побила двох чернігівців. Артур Єрохін загинув, Володимир Савон потрапив до реанімації. З'ясувалося, що обидва – працівники поліції, які були у відпустці.

За підозрою в скоєнні вбивства затримали чотирьох підлітків, троє з них неповнолітні.

Як з’ясувалося згодом, поліцію щодо бійки на Масанах викликали 5 разів. Тричі приїжджали екіпажі патрульних, які нікого з учасників бійки не затримали. У ДБР відкрили кримінальне провадження, щоб надати оцінку діям патрульних. Проводять розслідування в рамках ст.135 ч.3 ККУ — "Залишення людини в небезпеці". Стаття передбачає кримінальну відповідальність, зокрема позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.

Раніше Андрій Думич сказав Суспільному, що викликів і виїздів на місце було декілька, дії підрозділу не коментуватиме.

Що відомо:

На початок