Початок опалювального сезону. Питання з тарифом на тепло у "Миколаївській ТЕЦ" ще не вирішили

Початок опалювального сезону. Питання з тарифом на тепло у "Миколаївській ТЕЦ" ще не вирішили

Початок опалювального сезону. Питання з тарифом на тепло у "Миколаївській ТЕЦ" ще не вирішили
Фото: Ніни Булах/Суспільне Миколаїв

Приватне акціонерне товариство "Миколаївська теплоелектроцентраль" (ТЕЦ) до початку опалювального сезону підготовлена на 98 відсотків, проте станом на 7 жовтня на підприємстві досі не вирішили питання з тарифами на тепло.

Про це кореспондентам Суспільного розповів перший заступник генерального директора Миколаївської ТЕЦ Володимир Удод.

"Основне обладнання готове на 100 відсотків. Проте у нас є ще кілька поривів наших магістральних мереж. У нас зараз п'ять поривів на електромережах. Ми плануємо за тиждень повністю їх усунути і теплові мережі у нас теж будуть готові", — розповів Володимир Удод.

Щодо цінової політики, як розповів заступник директора, підприємство працює згідно з новим законом про житлові комунальні послуги. Діючий тариф встановила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг у 2019 році.

"Станом на 7 жовтня цей тариф складає 1 873 гривні, який ми не могли використати два роки, але економічно обґрунтований тариф — від 2 500 гривень. Це буде розглядати вже виконком, адже нас передали місцевим органам і вже вони будуть приймати, який тариф використовувати в цьому сезоні", — розказав Володимир Удод.

Зі слів Володимира Удода, подати тепло в оселі миколаївців ТЕЦ зможе, як тільки буде відповідне рішення Миколаївського виконкому.

Що відомо

  • Опалювальний сезон у Миколаєві розпочинається ухваленням рішення виконкому міської ради, коли середньодобова температура повітря протягом трьох діб опускається нижче восьми градусів.
  • "Миколаївська теплоелектроцентраль" обслуговує понад 40 тисяч абонентів, приблизно 90 бюджетних організацій та майже 450 інших споживачів.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

Вибір редакції

На початок