Миколаївські волонтерки збирають допомогу для однієї з бригад ЗСУ

Миколаївські волонтерки збирають допомогу для однієї з бригад ЗСУ

Миколаївські волонтерки збирають допомогу для однієї з бригад ЗСУ
Фото: galinfo.com.ua; pixabay

Волонтерки розпочали тижневий збір допомоги для однієї з миколаївських бригад. Збирають солодощі, чай, каву, мед, лимони тощо. Таким чином планують привітати військових з Днем захисників та захисниць України.

У кав’ярні "Саме та кава" розташувався пункт прийому допомоги військовим. Організувала збір допомоги Наталія Ємельянцева.

"Ми робимо те, що ми можемо. Збираємо варення. Лимони, імбир з медом перемелюємо. Тобто додаємо до їхнього раціону (раціону військових — ред.) трошки вітамінів. У нас є людина, яка може там (в зоні проведення ООС — ред.) це прийняти", — розповіла організаторка Наталія Ємельянцева.

Долучилася до акції Оксана Кияшко. Жінка говорить, що не встигла купити чи приготувати смаколики військовим, тому допомогла фінансово.

"Це навіть не подарунки, як мені здається. Мій чоловік теж колись був в АТО, в 14-му році. Він був добровольцем. Це навіть не подарунки. Вони просто розуміють, що вони (військові — ред.) - не одні", — розповіла Оксана Кияшко.

Читайте також: "Осіння призовна кампанія. Де служитимуть строковики з Миколаївщини"

Антоніна Галкіна для військових привезла мед. З іншими волонтерками пізніше зроблять вітамінну суміш з додаванням лимону та імбиру. Жінка говорить, що колись вдалося зробити 30 літрів такої суміші та відправити у дві бригади.

"Головне, що приділяється увага військовим. От основні ліки наші: мед, лимон та імбир. Протизастудний засіб, який допомагає їм, особливо в цей час, коли стало прохолодно. У мене син — військовий медик, він говорить, що відразу привезли та в медпункт віддали, щось - у медпункт, щось - у їдальню. Це, дійсно, допомагає", — каже Антоніна Галкіна.

Миколаївські волонтерки збирають допомогу для однієї з бригад ЗСУ
Волонтерки, які долучилися до збору допомоги для військових. Фото: Тетяна Макушева/Суспільне Миколаїв

Збиратимуть допомогу до обіду неділі, 10 жовтня. Далі волонтерки розсортують всю допомогу за видами і надішлють її поштою до миколаївської бригади. Якої саме — не говорять, задля безпеки військових.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок