Дніпрянин Євген Гончаренко здобув бронзу на чемпіонаті світу з дзюдо серед юніорів Федерація дзюдо України/Facebook

У перший змагальний день світової першості з дзюдо U-21 в італійській Ольбії скарбничка збірної України поповнилася бронзовою нагородою, її здобув 18-річний дніпрянин Євген Гончаренко. Про це йдеться на офіційному сайті Федерації дзюдо України.

Як мовиться у повідомленні, український дзюдоїст виборов нагороду у категорії до 66 кг. Поступившись у чвертьфіналі майбутньому чемпіону світу з Росії Абреку Нагучеву, у втішних сутичках вихованець Сергія Плієва спочатку здолав представника Узбекистану Абдусалімова, а у сутичці за бронзову нагороду ефектним кидком на 4 хвилині поєдинку взяв гору над молдованином Раду Ізвореану.

На початку вересня Євген Гончаренко завоював медаль такогож ґатунку на чемпіонаті Європи U-21 в Люксембурзі.

- З 6 по 10 жовтня в місті Ольбія, що знаходиться на півночі італійського регіону Сардинія, проходить чемпіонат світу з дзюдо серед юніорів до 21 року. Це заключний і найважливіший старт для даної вікової групи в поточному сезоні. Українська збірна вирушила на змагання у кількості 16 спортсменів: 9 чоловіків і 7 жінок.