11 команд автомоделістів приїхали до Луцька на змагання

11 команд автомоделістів приїхали до Луцька на змагання

11 команд автомоделістів приїхали до Луцька на змагання UA.Волинь

На обласні відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту захід приїхали 11 команд з різних районів області, розповів т.в.о. директора Центру науково-технічної творчості Ігор Стельмащук. Діти представляли власноруч зроблені автомобільні моделі у двох видах змагань – трасових та кімнатних кордових.

Т.в.о. директора Центру науково-технічної творчості, Ігор Стельмащук: "Трасові приїхало 42 учасника, кордові - 37.Це проводяться в нас кожен рік такі змагання. Минулого року проводилися на нашій базі автомодельні Всеукраїнські змагання і наша команда зайняла 1 місце. Ми повинні підібрати по кожному напрямку кращу команду щоб відправити на Всеукраїнські змагання."

Із 36-ти учасників трасових змагань – дві дівчинки. Це 12-річні подруги Аліна Семенюк та Дарина Чернета. Вони приїхали на змагання з села Звірів Ківерцівського району разом із керівником гуртка Володимиром Семенюком.

11 команд автомоделістів приїхали до Луцька на змаганняUA.Волинь

11 команд автомоделістів приїхали до Луцька на змагання

Учасниця змагань (с. Звірів Ківерцівського району), Дарина Чернета: "Я займаюся з 4го класу, це вже два роки. Це мої треті змагання. Вже була на обласних, але нічого не зайняла, а на Всеукраїнських зайняли з командою 3-є місце. Мені подобається цим займатися, так як я виросла з хлопцями, в мене два брати. І я люблюце робити, хоча спочатку не дуже хотіла, але потім захопилася."

Керівник гуртка автомоделювання (с. Звірів Ківерцівського району), Володимир Семенюк: "Їм цікаво, подобається. Майструвати, звичайно я їм допомагаю. А керувати автомобілем, ви побачите як вони керують. На сьогоднішній день одні автомобілі повільніші, інші швидше, різна швидкість, но більше 60км/год."

11 команд автомоделістів приїхали до Луцька на змаганняUA.Волинь

11 команд автомоделістів приїхали до Луцька на змагання

Головний суддя кордових кімнатних змагань Андрій Музичук розповів, що у заїздах беруть участь 4 типи автомобільних моделей: звичайна іграшка, перероблена під кордову автівку, аеромобіль з повітряним гвинтом, а також дві моделі- копії, зроблені в масштабі. Це контурна модель, яка лише зовні нагадує оригінальне авто і об’ємна модель автомобіля.

Головний суддя кордових кімнатних змагань Андрій Музичук: "Копії моделі проходять стендову оцінку, виходять бали за майстерність виготовлення, покраску, як все зроблено і плюс на швидкість. Перемагає учасник, в кого вища швидкість і стенд. А іграшка і аеромобіль на швидкість."

Учасник змагань (Торчинська ОТГ), Орест Остапук : "Ми в школі проводили змагання по копії, моя машинка зайняла перше місце, от я і поїхав в Луцьк на змагання. Вона складається з двох моторів, їде 53-54 кілометра."

Учасник змагань (с. Раків Ліс Камінь-Каширського району), Максим Хаймик: "Я ходжу на гурток, там ми виточуєм і я буду цією машиною їздити. Ми їх самі робимо, це картон і моторчик, резина, колеса, провода всякі."

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди