Рекордна безпрограшна серія збірної Італії з футболу завершена: вона тривала 37 матчів AP Images

Іспанія перервала серію Італії.

Фінал Чотирьох Ліги Націй УЄФА 2020/21 розпочався матчем між господарями змагань - збірною Італії - та Іспанією. Ці дві команди визначали першого фіналіста турніру.

До цього матчу Італія підійшла з абсолютно рекордною безпрограшною серією в історії національних збірних: 37 матчів без поразок. А ще ці збірні зустрічалися між собою у півфіналі Євро-2020: Італія перемогла в серії пенальті.

Але уже в першому таймі матчу проти Іспанії усе склалося проти господарів: Ферран Торрес відкрив рахунок, тоді Леонардо Бонуччі заробив дві жовті картки і був вилучений, а перед перервою Торрес подвоїв перевагу (двічі замикав подачі з флангів) - 2:0 на користь іспанців.

На другий тайм Італія виходила вменшості і з відставанням у два голи. Наприкінці матчу італійці відіграли один гол, створили ще кілька гольових нагод, але не реалізували - поразка 1:2.

Іспанія вийшла у фінал Ліги Націй, а Італія зіграє у матчі за третє місце. Суперники команд визначаться у півфіналі Бельгія - Франція.

• Ліга Націй. Фінал Чотирьох: 1/2 фіналу

Італія - Іспанія 1:2

Голи: Пеллегріні, 83 - Торрес, 17, 45+3

Що означає ця поразка Італії

• Рекордна серія Італія закінчилася на позначці 37 матчів - це абсолютний рекорд безпрограшної серії в історії футболу збірних.
  • Почалася серія Італії 10 жовтня 2018 року (нічия 1:1 проти України) - закінчилася 6 жовтня 2021 року.
  • "Це розчарування. Ми мали залишатися у повному складі, ми припустилися помилок, які не можна робити на такому рівні", - головний тренер Італії Роберто Манчіні.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів