Футбольна команда з Одещини "Зоря" перемогла херсонський клуб "Кристал"

Футбольна команда з Одещини "Зоря" перемогла херсонський клуб "Кристал" МФК "Кристал"

6 жовтня у Херсоні відбувся матч в рамках 12-го туру Другої ліги Чемпіонату України з футболу (група Б) МФК "Кристал Херсон"проти ФК "Балкани" з Одещини. Перемогу здобула команда з Одеської області.

Про це йдеться на сторінці МФК "Кристал" у Facebook.

Повну трансляцію футбольного матчу виклали на YouTube сторінці Херсонської обласної асоціації футболу.

Перший тайм закінчився рахунком 0:0. У другому футбольна команда з села Зоря Одеськох області забила два голи - це зробив Сергій Платунов на 53-ій та 85-ій хвилинах. У відповідь Іван Гливий з "Кристалу" забив м'яча до воріт суперника на 89-ій хвилині.

Остаточний рахунок матчу - 1:2 на користь ФК "Балкани".

Наступний тур херсонська команда проведе в Запоріжжі проти місцевого "Металургу" 10 жовтня о 15:00.