Суд заборонив використовувати в бюлетенях ім'я і прізвище кандидата-двійника по черкаському округу

Суд заборонив використовувати в бюлетенях ім'я і прізвище кандидата-двійника по черкаському округу

Суд заборонив використовувати в бюлетенях ім'я і прізвище кандидата-двійника по черкаському округу
Колаж Суспільне

На виконання ухвали окружного адмінсуду Києва, Центральна виборча комісія змінить у своїй постанові прізвище та ім’я одного з кандидатів у нардепи по 197-му округу. Про це під час засідання повідомив член комісії Сергій Постівий.

За його словами, згідно з ухвалою окружного адмінсуду Києва, дані змінять щодо кандидата щодо Войцехівського Віталія Олександровича 1972-го року народження.

"До комісії надійшла ухвала суду, якою зупинено дію рішення Деснянського районного у місті Києві відділу державної реєстрації актів цивільного стану у вигляді свідоцтва про зміну імені та прізвища Шевченка Віктора Олександровича на Войцехівського Віталія Олександровича", — зауважив він.

Також ухвалою, додав Постівий, суд заборонив ЦВК використовувати змінені дані Шевченка Віктора Олександровича під час організації та підготовки виборів у 197-му окрузі. Зокрема, їх не можна вказувати у виборчому бюлетені, на інформаційному плакаті про кандидата та інформації про нього на офіційному сайті Комісії.

Таким чином, на виконання ухвали суду комісія внесе зміни щодо зареєстрованого кандидата і в постанові як кандидата вкаже саме Шевченка, а не Войцехівського.

Що відомо

  • Відповідно до відомостей, поданих до ЦВК, чоловік повністю змінив своє ім'я 14-го вересня (до зміни він був Віктором Олександровичем Шевченком). Як місце його роботи в документах зазначено — голова громадської спілки "Золотинізька Громадська Міська Рада".
  • Реєструючи Войцехівського кандидатом, члени ЦВК наголосили на тому, що формально юридичних підстав для відмови в його реєстрації немає, однак наголосили на ймовірності використання технологій "двійників". Насамперед, через те, що повного тезку — Віталія Олександровича Войцехівського (чинного міського голову Золотоноші, — ред.) ЦВК зареєструвала як кандидата вже раніше.
  • За фактом реєстрації повного тезки слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 3 статті 157 Кримінального кодексу України.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок