"Неможливо працювати у такому темпі": яка ситуація у COVID-госпіталі у Харкові

"Неможливо працювати у такому темпі": яка ситуація у COVID-госпіталі у Харкові

"Неможливо працювати у такому темпі": яка ситуація у COVID-госпіталі у Харкові
Суспільне Харків

До госпіталю ветеранів війни у Харкові, який 5 жовтня почав приймати хворих на коронавірус, за добу ушпиталили 110 людей.

6 жовтня госпіталь не приймає нових пацієнтів, розповів головний лікар Харківського обласного госпіталю ветеранів війни Юрій Федченко.

"Треба розуміти, що за минулу добу надійшло 110 пацієнтів, то щоденно неможливо працювати у такому темпі, треба хворим надавати допомогу, діагностику та інше. Тому на цьому етапі поки що нам не направляють хворих, ліжка у резерві", — сказав Федченко.

У госпіталі є сім бригад, які працюють з COVID-хворими, реанімація заповнена, каже Юрій Федченко.

"Пацієнти надходять різні. Достатньо сказати, що шість ліжок реанімаційного відділення повністю завантажені, п'ятеро з шести — на високопотокових дихальних апаратах. У стаціонар легкі хворі не направляються, щонайменше — середньої тяжкості й тяжкі", — каже головний лікар госпіталю.

Читайте також: "Ми заповнені": в опорному диспансері у Харкові не лишилося вільних місць

"У нас сім бригад, чотири анестезіологічні бригади. На сьогодні цього достатньо. Щоб трішки розвантажити, хотілося б ще одного-двох анестезіологів, можна терапевтів також, медичних сестер, але критичної потреби немає", — розповів Юрій Федченко.

Що відомо

  • Госпіталь ветеранів війни почав приймати пацієнтів з коронавірусом 5 жовтня. У медзакладі 256 місць для COVID-хворих. У перший день роботи під госпіталем були черги зі швидких.
  • Підстав для "червоної" зони зараз немає — заступник голови Харківської ОДА
  • "Жонглювати показниками навчилися краще, ніж готуватися до пандемії", — анестезіолог Корсунов
На початок