Через пориви вітру в Миколаєві впали кілька дерев

Через пориви вітру в Миколаєві впали кілька дерев

Через пориви вітру в Миколаєві впали кілька дерев
Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

У Миколаєві через пориви вітру в декількох районах міста впали дерева. У Корабельному районі стовбур горіха завалився перед входом у під’їзд. В центрі міста гілка довжиною понад три метри впала на тротуар.

Про зламану гілку, частина якої лежить на клумбі, а інша - на тротуарі, повідомили жителі будинку № 3 по вулиці Шевченка.

"Як визирнула з вікна, Боже! Тут такий шматок дерева, він же міг когось і вбити", — розказала Алла Токарська.

Через пориви вітру у Миколаєві впало кілька дерев та гілля
На вулиці Шевченка, 3 гілка дерева впала на тротуар. Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

Частина дерева впала біля під’їзду будинку на проспекті Корабелів, 11.

Через пориви вітру у Миколаєві впало кілька дерев та гілля
У Миколаєві на проспекті Корабелів, 11 впало дерево. Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

"Це жах якийсь. Ну, по-перше, тому що воно кремезне! І невідомо, куди саме воно могло впасти. Вітер був сильний. Не те що просто подмухав і все, а сильний", – розказала Валентина Гришко.

На місце приїхали бійці 10-го воєнізованого гірничорятувального загону Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

"Прибули на місце, заявка підтвердилась. Ми почали розпилювати, потім прибирати дерево, горіх. Частину завантажили, частину приберуть комунальники. Дерево нікого не зачепило, просто вхід до під’їзду закрило. В бригаді працювали три бійці та одна машина", – розказав рятувальник Віталій Булгаров.

Через пориви вітру у Миколаєві впало кілька дерев та гілля
Рятувальники допомогли розпиляти дерева, які впали. Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

За словами провідного синоптика Миколаївської обласної гідрометеостанції Романа Мурмила, такий вітер властивий для перехідних сезонів.

"Явище, зумовлене контрастом температур води у морі та на суходолі. Тобто море ще тепле, а на материку повітря холодніше. Триватиме мінімум до 10 жовтня. Цей процес сталий і таким залишатиметься найближчі п'ять днів, якщо не більше. І тому поривчастий вітер переважно в денні години 15-20 м/с. Вночі вітер вщухатиме, а вдень він посилюватиметься", – розказав Роман Мурмило.

Через пориви вітру приспустили прапор на 72-метровій щоглі.

Всього станом на 16:00 шостого жовтня до відділу обробки звернень громадян надійшли чотири заявки про повалені дерева у трьох районах міста: Корабельному, Центральному та Заводському.

За словами диспетчера управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, всі дерева, які впали, прибрали.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок