Вінницька "Нива" зіграла внічию з чернівецькою "Буковиною" у футбольному матчі 12 туру

Вінницька "Нива" зіграла внічию з чернівецькою "Буковиною" у футбольному матчі 12 туру групи А Другої ліги. Команди 6 жовтня зустрілися на центральному міському стадіоні "Локомотив" у Вінниці. Про це повідомляють на сторінці "Ниви" у Facebook.

Стартовий склад вінницької "Ниви": Шкарбан, Бондар, Петрик, Сербул, Слінкін, Калітов, Георгієв, Зеленевич, Худік, Козьбан, Хохлов. На лаві запасних були: Гурідов, Кучер, Громок, Загорулько, Костюк, Гемега, Брижчук, Мулик, Граматік, Чухно.

Стартовий склад чернівецької "Буковини": Пономаренко, Николишин, Логінов, Орловський, Дмитрієв, Елла (К), Почернін, Клочан, Волинець, Кєвін, Палагнюк. Запасні: Фіяло, Нижник, Мануіла, Гакман, Сивка, Лукʼянченко, Рябий А., Рябий Д., Столяр, Орнат, Беслюбняк, Салбак.

Перший тайм футболісти зіграли унічию. Жодна з команд не забила гол у ворота суперників і в другому таймі. Гра закінчилася з рахунком 0:0.

3 жовтня "Нива" на виїзді зіграла внічию з ФК "Чернігів".

• Футбольний матч 10-го туру: вінницька "Нива" програла львівським "Карпатам"