Україна U19 з футболу з результативної перемоги розпочала відбір на юніорське Євро-2022

Це перший офіційний матч на рівні U19 з 2019 року.

Юніорська збірна України з футболу до 19-и років стартувала у новому відбірковому циклі до чемпіонату Європи. В основному кваліфікаційному раунді Україна потрапила в одну групу з Польщею, Фінляндією та Мальтою. Усі матчі групового етапу проходять в Польщі.

Тренером збірної України є Володимир Єзерський, оскільки Олександр Петраков очолив національну команду. Для прямого виходу в елітний раунд кваліфікації Україні потрібно фінішувати на першому чи другому місці своєї групи.

Матч України та Мальти став першим на рівні U19 за останні два роки: усі змагання були перервані через пандемію коронавірусу. І перший гол у цій грі забили мальтійці - на 7-й хвилині вони відкрили рахунок.

Однак ще в першому таймі Україна вийшла вперед: Михайло Хромей (представляє "Маріуполь") з пенальті зрівняв рахунок, а Єгор Ярмолюк ("Дніпро-1") забив другий гол.

Після перерви дублем відзначився Денис Шостак - півзахисник "Маріуполя". Між його голами мальтійці забили один гол, тож певний час рахунок був 3:2, але Україна забила знову і впевнено довела гру до перемоги - 4:2.

• Відбір на Євро-2022 U19. Група 5. Перший тур

Україна - Мальта 4:2

Голи: Хромей, 13 (пен), Ярмолюк, 36, Шостак, 55, 65 - Кросс, 7, Борг, 58

Україна: Твардовський - Малиш (Удод, 79), Козік, Мампасі, Булеза - Хромей (Лосенко, 46), Очеретко (Хрипчук, 65), Шостак - Гунічев (Микитишин, 46), Ярмолюк, Н. Волошин (Непейпієв, 69)

• Турнірна таблиця. Група 5
  1. Україна - 3 очки (1 матч), 4:2
  2. Польща - 0 (0), 0:0
  3. Фінляндія - 0 (0), 0:0
  4. Мальта - 0 (1), 2:4

• Наступний матч Україна зіграє проти Фінляндії - субота, 9 жовтня. Закінчуватиме відбір проти Польщі - вівторок, 12 жовтня.
  • В елітний раунд відбираються перші та другі місця у групах, а також найкраща третє збірна. Усього є 13 груп, тобто 27 команд виходять в елітний раунд (Португалія розпочинає відбір з цього раунду).
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів