У підозрі 98 сторінок. Адвокат Труханова розповів деталі

У підозрі 98 сторінок. Адвокат Труханова розповів деталі

У підозрі 98 сторінок. Адвокат Труханова розповів деталі
УНІАН

6 жовтня НАБУ та САП вручили Геннадію Труханову та ще чотирьом людям підозри. Суспільне зв'язалося з адвокатом мера міста Олександром Лисаком, який виступає захисником у справі заводу "Краян".

Як повідомив Суспільному Олександр Лисак, підозру вручили близько 13:00. Захисник поки не ознайомився з документом, адже в ньому 98 сторінок. До того ж адвокат наразі в Києві. Про що справа — Лисак розповість пізніше.

"Ні детектив, ні прокурор не телефонував мені й не говорив, що моєму клієнту сьогодні вручатимуть підозру. Я поки не маю пакету документів, тому не можу назвати період, якого стосується справа. Я знаю, що підозра досить об'ємна за кількістю сторінок. Я вам можу сказати, що Труханов мені не говорив про якісь обшуки" — зазначив Олександр Лисак.

Також Суспільне зв'язалося із громадським діячем Олегом Михайликом, який розказав про те, що два роки тому він подавав заяву до Національного антикорупційного бюро щодо продажу земель в Одесі.

"Це була територія міжрейсової бази моряків, яка віддали без аукціону та без тендеру приватній будівельній компанії "Будова". Земельна ділянка 4,5 гектари, ціна якої приблизно 4 мільйони доларів, була продана за 600 тис гривень. Це була перша заява. Потім ми зробили невеличке розслідування і виявили, що таких земельних ділянок принаймні 5 і бюджет Одеси втратив близько 4 мільярдів гривень", — повідомив Михайлик.

Що відомо

  • 6 жовтня Генпрокурор Ірина Венедіктова підписала 5 підозр: меру Одеси, посадовцям і одному "відомому одеситу". "На наше переконання, всі ці люди (абсолютно не виключено, що кількість підозрюваних може збільшитись) були причетні до цілого ряду злочинних дій, спрямованих на заволодіння земельними ділянками в Одесі", — написала у своєму Facebook Венедіктова.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок