На Тернопільщині від COVID-19 вакцинували 32 дитини

На Тернопільщині від COVID-19 вакцинували 32 дитини

На Тернопільщині від COVID-19 вакцинували 32 дитини
ФОТО: Суспільне Чернігів

32 дітей вакциновані на Тернопільщині на сьогодні. Про це розповіла регіональна координаторка вакцинації Марія Павельєва. За її словами, це діти віком від 12 років.

"Вакцинація дітей з 12-річного віку дозволена лише вакциною "Комірнаті". Відповідно, ми проводимо вакцинацію таких дітей з 12 до 15 років. Це лише ті діти, які мають покази до цього. Тобто, це тривало діти, які, наприклад, мають хронічні захворювання, які в поєднанні з коронавірусною інфекцією будуть мати негативні наслідки. І це діти, які їдуть десь на змагання за межі України", - каже Павельєва.

Для вакцинації потрібний дозвіл батьків і довідка від сімейного лікаря, в якій вказана причина, чому потрібно імунізувати дитину, каже Марія Павельєва. За її словами, дітей за направленням вакцинують і в пунктах, і в центрах щеплень. Розпочали щеплювати дітей у нашій області з червня.

Вакцину від коронавірусу за вчора отримали понад 2 тисячі осіб, каже Марія Павельєва. За її словами, з початку кампанії двома дозами щепили понад 124 тисячі осіб, це – більш ніж 21% жителів області, яких планують вакцинувати. І одну дозу препарату отримали понад 160 тисяч людей.

Що відомо

На початок