В Італії тестуватимуть нові правила офсайду в футболі: в чому полягають зміни

В Італії тестуватимуть нові правила офсайду в футболі: в чому полягають зміни

ЗМІ
В Італії тестуватимуть нові правила офсайду в футболі: в чому полягають зміни
AP

ФІФА хоче зробити правила менш суворими та дозволити більше простору між гравцями.

У футболі випробовуватимуть нові правила визначення офсайду, і вперше їх можуть протестувати на матчах чоловічої збірної Італії U18. Про це повідомляє Football Italia з посиланням на Sky Sport Italia.

Як пишуть у ЗМІ, ФІФА запропонувала внести зміни до правила про положення "поза грою" та хоче перевірити їхню ефективність в наступному сезоні молодіжного чемпіонату Італії.

Зміни полягатимуть у тому, що правила дозволятимуть мати "вікно" між тілом нападника та захисником команди-суперниці, замість вузького проміжку, що його виділяє система VAR.

Наразі офсайдом вважається положення, за якого під час передачі м'яча на половині суперника будь-яка частина тіла гравця (крім рук), що його приймає, знаходиться ближче до лінії воріт, ніж і сам м'яч, і другий крайній футболіст (включно з воротарем) іншої команди.

Що відомо

  • До розмов про необхідність переглянути правило офсайду призвела, зокрема, поява систем VAR, яка останніми роками дозволила чіткіше визначати положення "поза грою" завдяки відеоповтору.
  • За допомогою VAR фіксують навіть найдрібніші офсайди, які, на думку деяких експертів, не завжди дають реальну перевагу футболістам і не потребують скасування голів.
  • У 2016 році саме в Італії було вперше протестовано й систему VAR.
Категорії
ФутболТенісЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо