Підозрюваному в розбещенні малолітніх загрожує довічне. Скільком буковинцям за рік давали цей термін

Підозрюваному в розбещенні малолітніх загрожує довічне. Скільком буковинцям за рік давали цей термін

Підозрюваному в розбещенні малолітніх загрожує довічне. Скільком буковинцям за рік давали цей термін
ct.pl.court.gov.ua

У Чернівецькій області судитимуть двох чоловіків, яких підозрюють у розбещенні неповнолітніх. Одному з них загрожує довічне ув'язнення. За останній рік суди області винесли два вироки про довічне ув'язнення. Суспільне розповідає про ці справи.

Згідно з матеріалами суду, у Сторожинці чоловік отримав вирок — 15 років ув'язнення. Він сокирою вбив дружину та задушив дочку. Чоловік сам подзвонив у поліцію і залишився у домі до приїзду правоохоронців.

Згодом прокурор подав апеляцію — вважав, що рішення районного суду м'яке. У суді довів, що покарання за вбивство дитини має каратись сильніше — буковинця засудили довічно.

У Кіцманському суді довічний вирок винесли 20-річному чоловіку, який вбив свою маму та сестру. У суді він визнав свою вину, пославшись на конфлікт з мамою щодо пенсії за інвалідність. Суд вирішив підсумувати йому покарання до найсуворішого — довічне ув'язнення за вбивство дитини. Справу розглядали майже два роки.

Водночас за рік в області розглянули одну справу за щодо статевої недоторканості неповнолітніх. За зґвалтування 14-річної дівчини буковинець отримав п'ять років позбавлення волі. У суді він визнав вину та покаявся, через це вирок пом'якшили.

Що відомо

  • У квітні цього року в Чернівцях затримали двох чоловіків, яких підозрюють у розбещенні неповнолітніх. Розмір застави складає майже чотири мільйони гривень на двох. Вони перебувають у СІЗО пів року.
  • 74-річного чернівчанина та його 66-річного товариша підозрюють у розбещенні неповнолітніх. За інформацією поліції, вони займалися сексом з дівчатами, віком від 11 до 14 років та платили їм гроші за це. Дівчата були з сімей у кризових умовах. Під час обшуків квартири виявили фото та відео дитячої порнографії, яку знімали чоловіки. 74-річного чоловіка також підозрюють у створенні місця розпусти та вербуванні дітей.
  • 66-річний чоловік працював викладачем коледжу. Його звільнили, коли він був у СІЗО. Після затримання чоловіка, у коледжі провели службове розслідування — опитували студентів. Здебільшого учні скаржилися на те, що викладач говорив на теми сексуального характеру. Одна зі студенток згадала, що викладач просив "нагнутися, аби міг розписатися на її спині".
  • 5 жовтня завершили розслідування та передали справу до суду. 74-річному підозрюваному загрожує довічне позбавлення волі. Його 66-річному товаришу — до 15 років ув'язнення.
На початок