У Мелітополі запроваджують обмеження в роботі транспорту. Що потрібно мати при собі пасажирам

У Мелітополі запроваджують обмеження в роботі транспорту. Що потрібно мати при собі пасажирам

У Мелітополі запроваджують обмеження в роботі транспорту. Що потрібно мати при собі пасажирам
Фото: Суспільне Запоріжжя

З 7 жовтня у Мелітополі починають діяти додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ та НС 5 жовтня.

Про це повідомляється на сайті Мелітопольської міської ради.

За рішенням комісії перевозитимуть пасажирів у міських автобусних маршрутах з 06:00 до 09:00 та з 16:00 до 19:00 за наявності у водіїв та пасажирів:

  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, проведеного не більш як за 72 години;
  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

Для учнів навчальних закладів, яким не виповнилося 18 років, при собі потрібно мати довідку з навчального закладу.

Також за рішенням комісії у Мелітополі з 7 жовтня буде заборонено проведення масових заходів (крім офіційних спортивних та матчів без глядачів) та роботу дитячо-розважальних центрів всіх форм власності.

Читайте також: В Енергодарі додатково розгорнули ковідний шпиталь

Як повідомляють на сайті міської ради, станом на 5 жовтня 2021 року в інфекційному госпіталі отримують лікування 273 пацієнти з Мелітополя та прилеглих районів, 144 з них мають підтверджений діагноз COVID-19. За минулу добу в Мелітопольському районі зафіксовано 41 новий випадок захворювання.

Що відомо

  • За минулу добу, 5 жовтня, в Запорізькій області виявили 785 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу.
  • 827 кисневих концентраторів надійшли 1 жовтня до Центру первинної медико-санітарної допомоги №10 міста Запоріжжя. Надалі їх розподілять по закладах первинної ланки Запорізької області.
  • У Запорізькій області минулої доби, 5 жовтня, два індикаторні показники захворюваності на коронавірусну хворобу перевищили норму.
  • Житомирська, Запорізька, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернівецька області перетнули "жовтий" епідемпоріг і за показниками відповідають рівню помаранчевої зони.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок