За добу на Сумщині ускладнення коронавірусу забрали життя 17 людей

За добу на Сумщині ускладнення коронавірусу забрали життя 17 людей

За добу на Сумщині ускладнення коронавірусу забрали життя 17 людей
Фото ілюстративне: Shutterstock

На Сумщині за останню добу, 5 жовтня, COVID-19 підтвердили у 441 мешканця області. Від ускладнень хвороби померли 17 людей. Такі дані оприлюднили на сайті Сумської облдержадміністрації.

В Охтирському та Сумському районах померли по шестеро людей. Четверо людей померли у Роменському районі, ще одна людина померла у Шосткинському районі.

Одужання за добу підтвердили у 162 людей. Наразі з активним діагнозом "коронавірус" в області — 4103 людини, що на 38 людей менше, ніж напередодні.

За весь час пандемії коронавірус на Сумщині зафіксували у 85 511 людей, з яких 1472 людей померли. Одужання підтвердили у 79 636 жителів області.

Читайте також: Де вакцинуватися проти коронавірусу на Сумщині

Згідно з даними моніторингу РНБО за останню добу 1929 людей в Сумській області отримали перше щеплення проти коронавірусу. За увесь час вакцинували 209 615 людей. Дві дози вакцини в області отримали 171 560 людей.

На Сумщині на 63,9% заповнені ліжка в лікарнях, виділені для пацієнтів з коронавірусом та підозрою на інфікування. На 95,1% заповнені палати інтенсивної терапії для людей з коронавірусом у Конотопській громаді.

Усього в лікарнях області виділено 1 055 ліжок для госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу. Усі вони забезпечені киснем, повідомили на сайті Сумської ОДА.

Що відомо

  • За добу 5 жовтня коронавірус виявили у 12 662 людей, серед яких 1186 дітей.
  • 23 вересня вся країна перейшла у “жовту зону” карантину. У МОЗ наголошують, що у шпиталі переважно потрапляють невакциновані пацієнти. Їхня частка становить близько 98% госпіталізацій.
  • Вакцинація від інфекції убезпечує від тяжкого перебігу захворювання та смерті від COVID-19. Проте, в Україні лише 11,8% населення вакцинувалися від коронавірусу. Це втричі менше від загальної частки вакцинованих від COVID-19 у світі.

Читайте нас у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

На початок