Двоє буковинських викладачок підкорили Кіліманджаро. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Двоє буковинських викладачок підкорили Кіліманджаро. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Двоє буковинських викладачок підкорили Кіліманджаро. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ
Facebook/Олена Карлова

18 вересня дві викладачки Чернівецького національного університету Олена Карлова та Анастасія Сачко побували на найвищій точці Африки – гірському масиві Кіліманджаро. Їхнє сходження тривало шість днів.

Про це викладачка Олена Карлова написала на сторінці у Facebook.

Викладачки розпочали фінальне сходження опівночі з табору розташованого на висоті 4673 м. За словами Карлової, група альпіністів робила зупинки кожні 20 хвилин через втому, однак довгі паузи робити не могли через холод.

Приблизно о 6:00 викладачки дійшли до Stella Point на висоту 5 756 метрів. Це одна з вершин Кіліманджаро, від якої до найвищої точки, піка Ухуру, 500 метрів вздовж кратера. Після цього піднялися на найвищу точку.

"Дорогою назад ми бачили гігантські льодовики, що швидко тануть і років через 20, можливо, зовсім зникнуть зі схилів Кіліманджаро. Слова зайві, я просто вдихаю африканську історію", — написала Карлова у дописі.

Що відомо

  • Найвища вершина Африки — Кіліманджаро — має висоту 5 895 метрів над рівнем моря. Вершина є потенційно активним вулканом.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок