Принаймні одне щеплення від COVID-19 зробили вже понад 80% освітян – МОН

Принаймні одне щеплення від COVID-19 зробили вже понад 80% освітян – МОН

Принаймні одне щеплення від COVID-19 зробили вже понад 80% освітян – МОН
Суспільне, Анна Рибальська

На сьогодні в Україні принаймні однією дозою вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 щеплено 81% освітян. Найкраща ситуація з імунізацією спостерігається на Луганщині, Черкащині та Полтавщині.

Про це 5 жовтня повідомив у Telegram міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

"Процес вакцинації серед освітян триває, і в окремих регіонах маємо позитивну динаміку. Сьогодні принаймні однією дозою вакцини від COVID-19 щеплено вже 81% працівників шкіл", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за останні 5 днів на 18% збільшилася кількість вакцинованих освітян першою дозою у Львівській області, на майже 14 % – у Дніпропетровській.

Читайте також: Вимога 80% вакцинованих від СOVID-19. В ОАСК оскаржують заборону доступу до закладів освіти

Найбільше повний цикл імунізації фіксується:

  • на Луганщині — 67,9% вчителів;
  • на Черкащині — 64%;
  • на Полтавщині — 62,8%;
  • у Києві – 62,6%;
  • на Сумщині — 59,7%.

"Натомість відчутного прогресу в показниках вакцинації поки не демонструють Херсонська, Рівненська і Одеська області", — додав міністр.

Читайте також: З 1 вересня на самоізоляцію відправили 89 тисяч учнів – МОЗ

"Дані статистики вкотре засвідчують, що успіхи вакцинальної кампанії серед педагогів безпосередньо залежать від ефективності роботи органів місцевої влади. Вакцина — є. І я звертаюся з проханням до керівників закладів освіти, департаментів (управлінь) освіти і науки ОДА, місцевих органів управління освітою не зволікати та вживати всіх можливих заходів для покращення ситуації з вакцинації освітян", — зауважив Шкарлет.

Що відомо

  • За добу 4 жовтня щеплення проти COVID-19 в Україні зробила 100 331 людина.
  • Найбільше щеплень проти коронавірусу українці робили вакциною Pfizer. Такі дані наводить платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот.
  • Щеплення проти коронавірусу зробили понад 400 тисяч працівників шкіл. Усього, принаймні однією дозою вакцини від COVID-19 щеплено вже 69% вчителів. Для роботи освітніх закладів в Україні необхідно, аби 80 відсотків освітян були вакциновані.
  • 22 вересня Міністерство охорони здоров'я запровадило обов'язкові щеплення від коронавірусу для працівників закладів освіти, працівників міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій.
  • 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня. Заклади освіти працюватимуть за умови наявності не менш як у 80% працівників хоча б одного щеплення.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок