Підозрюваній у "продажі" посади голови Миколаївської ОДА продовжили строки тримання під вартою

Підозрюваній у "продажі" посади голови Миколаївської ОДА продовжили строки тримання під вартою

Підозрюваній у "продажі" посади голови Миколаївської ОДА продовжили строки тримання під вартою
Фото: Суспільне Миколаїв

Жінці, яку підозрюють у "продажі" посади голови Миколаївської облдержадміністрації, продовжили строки тримання під вартою. Відповідне засідання суду відбулося у Центральному районному суді Миколаєва.

Про це кореспондентам Суспільного розповів головний спеціаліст із забезпечення зв’язків зі ЗМІ Центрального районного суду Володимир Діденко.

Адвокат підозрюваної просив про зміну запобіжного заходу. Також він просив долучити до матеріалів та розглянути дві заяви щодо взяття підозрюваної на поруки.

Люди, які обіцяли взяти підозрювану на поруки, розповіли, що вони очолюють благодійні організації. З підозрюваною кілька разів зустрічались у Києві, знайомі з жінкою понад рік.

Під час засідання прокурор зазначав, що ризики, встановлені під час обрання запобіжного заходу, не зникли та не зменшились.

Підозрювана у судовому засіданні провину не визнала, наполягала на упередженому ставленні до неї з боку правоохоронних органів.

Відповідно до рішення слідчої судді Галини Подзігун, 64-річну жінку триматимуть під вартою до 2 грудня 2021 року з можливістю внесення застави у сумі 3 млн грн.

Що відомо

  • 10 серпня співробітники поліції затримали жінку та її спільника, які ймовірно брали гроші у громадянина України, щоб посприяти у його призначенні на посаду голови Миколаївської обласної державної адміністрації. За свої "послуги" просили 600 тис. доларів.
  • 12 серпня суд розглянув справи щодо двох інших фігурантів справи Тетяни Павлової та Олексія Оскера. Десятого серпня 2021 року їх затримала поліції під час передачі частини грошей — 200 тисяч доларів. Їх підозрюють у тому, що вони за винагороду пропонували чоловіку допомогу в отриманні посади Голови Миколаївської державної адміністрації.
  • 1-го жовтня в Центральному районному суді обрали міру запобіжного заходу Віктору Семибратову, який був водієм ще одного підозрюваного Олексія Оскера.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок