«Замість смітників робимо гарне місце»: у Полтаві родина облаштовує парк

«Замість смітників робимо гарне місце»: у Полтаві родина облаштовує парк

«Замість смітників робимо гарне місце»: у Полтаві родина облаштовує парк
Суспільне Полтава

У полтавському мікрорайоні Івонченці місцева родина облаштовує парк. Людмила та Серафім Теймуразян зробили клумби та почали викладати доріжки. На це витрачають власні заощадження, а ще отримують гроші від благодійників, повідомила Суспільному Людмила Теймуразян.

Навпроти власного подвір’я у мікрорайоні Івонченці полтавка Людмила Теймуразян доглядає за клумбами.

У Полтаві родина облаштовує парк
Парк, який облаштовує полтавська родина. Суспільне Полтава

"Роботи виконуємо в основному вдвох із чоловіком. Інколи хтось допомагає із дорослих, інколи – діти. Влітку із сином допомагають гребти траву. Почали парк ми закладати 12 жовтня 2020-го року. От майже рік потому ми маємо три клумби. Зараз форма трапеції майже закінчена", – каже полтавка Людмила Теймуразян.

Полтавська родина облаштовує парк
Квіти на клумбах, які поливає ЛюдмилаТеймуразян. Суспільне Полтава

На клумбах, зокрема, троянди, лілії та самшит. А навесні висадили близько 20 кущів петуній.

Родина облаштовує парк у Полтаві
Парк, який облаштовує родина у Полтаві. Суспільне Полтава

"Квіти принесла мешканка Івонченців Наталія. Вона перед тим запропонувала, а я тут працювала, була така заморена. Кажу: «Наталю, я тобі дуже вдячна, але в мене просто немає фізично сили їх садити». А вона говорить: «Я прийду і посаджу». І це була така моральна підтримка, це вкладення в парк і створення спільної краси, і фізична підтримка", говорить Людмила Теймуразян.

Облаштовують територію, каже Людмила, за власні заощадження та гроші благодійників.

Родина облаштовує парк у Полтаві
Людмила Теймуразян, яка облаштовує парк у Полтаві. Суспільне Полтава

"Жертвували суми від 50 гривень, навіть сума була величезна для нас – 10 тисяч гривень. Зразу рахували, а потім збилися. Можливо, на сьогодні це десь 25 тисяч гривень. Отак як згадати: самшит придбаний на тисячу гривень, щебінь на 3,5 тисячі. Але записувати перестали", каже полтавка Людмила Теймуразян.

У Полтаві родина облаштовує парк
Парк, який облаштовує полтавська родина. Суспільне Полтава

"Я особисто також долучався, ми садили дерева, фізично чимось допомагав. Зараз ми допомогли тим, що організували привезення глини, для того, щоб збільшити площу парку, щоб була можливість далі просунутися", – говорить полтавець Олександр Горай.

Нині, говорить Людмила, збирають гроші, аби цю глину розгорнути, а потім можна буде висаджувати дерева. Поки роботи завершили приблизно на 20 відсотків.

"Ми просто замість смітників робимо гарне місце, маючи надію, що нас підтримають, і з часом ми оформимо цю територію під зелену зону. Парк будується для всіх. У нас росте дитина, і хочеться, щоб дитина зі своїми друзями проводила час у гарному місці", –говорить полтавка Людмила Теймуразян.

На початок