Триметрова скульптура сокола з металу, виставка зброї, майстер-класи: у Дніпрі відбудеться Kovalfest

Триметрова скульптура сокола з металу, виставка зброї, майстер-класи: у Дніпрі відбудеться Kovalfest

14-16 жовтня в Дніпрі, на Фестивальному причалі, учетверте відбуватиметься Kovalfest. Про це мовиться в пресрелізі міської ради Дніпра, який отримало Суспільне.

За інформацією організаторів, до Дніпра завітають близько 70 ковалів з усієї України. Усі запрошені митці працюють в унікальних техніках.

Відвідувачі фестивалю зможуть як поспостерігати, так і спробувати себе у куванні. На фестивалі організують майстер-класи для дорослих і дітей.

Окрім того, відбудеться виставка зброярів. Майстри представлять ковані ножі, сокири, молоти тощо.

«Цьогоріч основна тема Kovalfest – постапокаліпсис, адже ми хочемо привернути увагу людей до того, що трапляється у світі: зміна клімату, вимирання тварин, життя під час вірусу. Також запрошуватимемо охочих створити найдовший в Україні металевий ланцюг», – розповіла президентка громадської організації «Національна спілка митців з художнього металу» Тетяна Тицька.

Організатор й учасник фестивалю коваль з псевдо Талісман розповів, що головною скульптурою, яку представлять на заході, буде триметровий металевий сокіл, який символізує назву одного із житломасивів Дніпра.

Скульптура після презентації стоятиме на бульварі Слави, 40.

Повна програма фестивалю

Читайте також

Ковалі подарували Чернівцям металевих овець, які пов'язані з історією міста. Як їх виготовляли

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок