На Кіровоградщині троє людей отруїлися лісовими грибами

На Кіровоградщині троє людей отруїлися лісовими грибами

На Кіровоградщині троє людей отруїлися лісовими грибами
Pixabay

В Кіровоградській області троє людей отруїлися дикорослими грибами. Про це Суспільному розповіла головна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

Це жителі селища Завалля Голованівського району. Чоловік 45 років та сім'я – жінка 25 років та чоловік 30 років. Вони їли сироїжки. Подружжя лікувалося в інфекційному відділенні Гайворонської центральної міської лікарні.

За словами завідувача терапевтичного відділення Олега Масюкевича, пацієнти поступили з симптомами отруєння, такими, як нудота та рвота. "Уже наступного дня їм стало краще і у минулу неділю людей з лікарні виписали".

30-річного чоловіка перевели на стаціонарне лікування в обласну лікарню, розповів Суспільному лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії Артем Ларіков.

"Пацієнт поступив до нас минулої неділі. Нині його життю нічого не загрожує. Чоловік перебуватиме під наглядом лікарів ще тиждень. Тому що може проявитися латентний період хвороби, тобто приховані симптоми захворювання".

Читайте нас у Viber: головні новини регіону.

Що відомо

В Кіровоградській області 2 та 3 жовтня, від отруєння дикорослими грибами померли двоє людей. Про це Суспільному розповіла головна санітарна лікарка регіону Надія Оперчук.

Читайте також

На початок