Vivienne Mort напередодні прощального туру видали останню спільну пісню

Vivienne Mort напередодні прощального туру видали останню спільну пісню

Vivienne Mort напередодні прощального туру видали останню спільну пісню

Група Vivienne Mort 25 жовтня виступом у Луцьку розпочне прощальне турне, під час якого музиканти дадуть 15 концертів у найбільших містах України.

Перед прощальним туром Vivienne Mort видали на цифрових музичних платформах пісню "Друже Мій", що стала останнім треком, записаним теперішнім складом.

"Цієї осені відбудеться тур Україною, в якому востаннє можна буде послухати пісні гурту в класичному звучанні. Ми кілька разів переносили тур і нарешті все схоже на те, що наша зустріч відбудеться. Я дякую слухачам, що дочекалися. Я була вражена їхньою довірою і тим, що вони зберігали квитки два роки. Їхні місця, як і раніше, закріплені за ними. Я дуже сподіваюся, що цього разу ми побачимося і ніщо нам не завадить. В програмі буде альбом "Досвід" та популярні програмні пісні", – розповіла вокалістка групи Vivienne Mort Даніела Заюшкіна в ефірі "Радіо Промінь".

Новий сингл "Друже Мій" стане останнім треком, записаним Vivienne Mort у складі, з яким група вирушить у прощальний тур. За словами солістки, вона присвятила її друзям.

"Напередодні туру ми з музикантами вирішили випустити останню спільну пісню. Обрали одну з невиданих. Вона називається "Друже Мій". Я хотіла, щоб ця пісня була мені нагадуванням про те, як важливо цінувати час проведений з людьми, без яких не хочу уявляти життя. З цієї точки огляду кожна розмова з другом стає цінною і кожне прощання закарбовується в серці до наступної зустрічі. Пісня "Друже мій" також буде звучати в турі", – розповіла Заюшкіна.

Після прощального туру Vivienne Mort не припинить існування, але зміниться його склад і звучання.

"Багато хто питає, що буде далі. Ми відіграємо тур і тим самим закриємо великий розділ нашої історії. Після чого звучання музики Vivienne Mort зміниться, але ні в якому разі не затихне. Від початкового складу гурту залишилася я одна та, власне, сама Vivienne Mort. І я подумала, що нам нічого не лишається, як продовжити вдвох. Як звучатимуть далі пісні, я й сама не знаю, але я продовжую їх писати, а значить, якщо вони тільки потрібні, ви їх почуєте", – розповіла вокалістка групи Vivienne Mort Даніела Заюшкіна в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант