Світовий рейтинг з футзалу: як змінилися позиції після чемпіонату світу

Світовий рейтинг з футзалу: як змінилися позиції після чемпіонату світу CBF

Футзальний рейтинг змінив лідера, а нові чемпіони світу покращили позиції.

У світовому рейтингу чоловічого футзалу відбулися зміни після завершення чемпіонату світу, що проходив у Литві. Перед стартом чемпіонату список очолювала Іспанія. Проте після вильоту в чвертьфіналі від майбутніх переможців турніру – Португалії – іспанці опустилися на другий рядок.

Уперед вони пропустили Бразилію. Команда програла у півфіналі Аргентині, але вирвала "бронзу" в Казахстану. Цього вистачило, щоби стати лідерами рейтингу.

Аргентина, між іншим, також побувала на першій сходинці, поки рейтинг оновлювався впродовж чемпіонату, проте остаточно там затриматися не змогла. Через поразку в фіналі аргентинці, які не змогли захистити свій титул 2016 року, повернулися на третій рядок, на якому й розпочинали чемпіонат.

Нові чемпіони світу португальці завдяки здобутому титулу – першому в своїй історії – обійшли в рейтингу Росію, яка в Литві виступала як збірна РФС і програла у чвертьфіналі Аргентині. Таким чином Португалія піднялися на четверту сходинку.

Збірна України, що не відібралася на чемпіонат світу, посідає 13-те місце в рейтингу.