Тепер контроль – постійний: у рівненській школі запровадили електронний щоденник

Тепер контроль – постійний: у рівненській школі запровадили електронний щоденник

Тепер контроль – постійний: у рівненській школі запровадили електронний щоденник

Оцінки та відвідуваність уроків онлайн відтепер можуть бачити батьки учнів рівненської школи №2. Тут спільно з компанією «Ошкола» запровадили мобільний додаток, який слугує одночасно електронним класним журналом та щоденником для вчителів, учнів та батьків.

Мама школярів Тетяна Тимощук:

Зразу підтягується в додатку двоє діток. Заходжу до синочка в 4-В клас. На сьогодні, 28 лютого, є програма, яка була, оцінки, які отримував, чи був присутній.

Тетяна Тимощук працює на Суспільному адміністраторкою. У другій школі навчаються її син-четвертокласник та донька першокласниця. За їх успіхами мама від початку цього тижня слідкує онлайн.

Для мене зручно, але на сьогодні я не відчуваю потреби в цьому, тому що діти контрольовані самі по собі, ще не розбалувані. Я думаю, що це більше для старшокласників, – додає Тетяна Тимощук.

Педагоги дозволили нам поцікавитись думкою школярів. Враження від нового електронного щоденника у них – різні.

Школярка Анастасія Суховецька:

Щоденник – це дуже круто, тому що ти можеш в будь-яку секунду зайти і глянути домашнє завдання, якщо ти забув записати в щоденник, і глянути свої оцінки. Інколи в мене бувають погані оцінки, але я не боюся, щоб батьки побачили. Вони просто скажуть: все одно одна оцінка нічого не значить, і ти виправишся.

Школяр Назар Антончук:

Електронний щоденник – класна штука, але є мінуси. Наприклад, коли написав контрольну з української мови, в тебе стоїть 6. То ти приходиш додому, а мама питає: а яку ти оцінку отримав? А я кажу: нічого не казали. А мама заходить і оп – 6. І все, це капєц.

Школяр Юрій Пронь:

Ця програма дуже хороша, тому що батьки знають оцінки, можуть слідкувати за своєю дитиною. Є мінуси, що вони все знають, і домашнє, схитрити не вийде, але дуже добре, що буде стимул вчитися, щоб не отримувати погані оцінки, щоб батьки не сварили.

Вся інформація про оцінки та про відсутність учня на уроці з'являється у додатку одразу після того, як це відмітить вчитель. Батькам приходить сповіщення на телефон.

Директор НВК № 2 Андрій Нагорний:

В середу в нас такий випадок був. Двоє учнів вирішили зробити собі додаткову перерву і відразу, отримавши смс-ку, батьки зреагували, і вже діти були на уроці. Тому для дітей це насторога про те, що їх кроки – під контролем батьків.

Запровадили електронну систему «Онлайн школа» у навчальному закладі з понеділка. Тут вчиться півтори тисячі дітей. Батьки приблизно сотні з них додаток ще не встановили. За словами адміністратора Миколи Парфенюка, перед тим, як включити учня до системи, у батьків брали згоду.

Адміністратор системи «Онлайн школа» Микола Парфенюк:

Батьки мають доступ до журналу тільки своєї дитини, до рейтингу і домашніх завдань. Діти мають дуже схожий доступ, як і у батьків. Одразу вчитель проставляє відсутність, виставляє оцінки, батьки отримують сповіщення, що така оцінка, відсутність на уроці, або домашнє завдання. Тобто, воно все йде в режимі онлайн.

Додатком можна користуватися не лише у смартфоні чи планшеті. Він доступний також у вигляді сайту. За словами директора другої школи Андрія Нагорного, це пілотний проєкт, який вони втілюють спільно із компанією «Ошкола». Підприємці безкоштовно надали програмне забезпечення та по планшету на кожен клас.

Вчителька Олена Нагорна:

Моя робота стала з одного боку продуктивнішою і легшою, а з іншого – складнішою, тому що займає більше часу для контакту, для узагальнення. Але дуже зручно, комфортно як для батьків, так і для дітей, і безпосередньо для мене, тому що я бачу успішність, рейтинг і відвідування як свого класу, так і своїх рідних дітей, оскільки вони навчаються в цій школі.

Читайте також по темі: Проєкт “Ошкола” призупиняє роботу у Сумах

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди