МБК "Миколаїв" - БК "Київ-Баскет": 17-та поразка "корабелів" у цьому сезоні

МБК "Миколаїв" - БК "Київ-Баскет": 17-та поразка "корабелів" у цьому сезоні Оригінальна

Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" вдруге у сезоні, в рамках "Суперліги", поступився "Київ-Баскету". Команда Віталія Чернія в лютому програла четвертий матч поспіль.

Першу чверть миколаївські баскетболісти в білій формі розпочали з рахунком – 4:4. Команди не відпускали одна одну у відрив і першу десятихвилинку закінчили з рахунком 18:18. У другій чверті ефектним вийшов кидок м’яча згори гравця "Київ-Баскету" Джеймса Хілла. Гості паркету на велику перерву пішли з 9-очковою перевагою – 33:42. У третій чверті миколаївці краще почали грати у захисті і третю десятихвилинку господарі паркету закінчили з відставанням в три очки – 59:62. В останній десятихвилинці киянам вдалось утримати свою перевагу. У підсумку 84:85 – це 17-та поразка корабелів у цьому сезоні з 23 зіграних ігор.

Найрезультативнішими гравцями матчу в обох командах стали легіонери. У "корабелів" - американець Квентін Петерсон: 27 очок, шість підбирань - володіння м'ячем після невдалого кидка з гри або зі штрафного, три передачі. У "Київ-Баскету" - канадець Марек Классен: 17 очок, чотири підбирання і п’ять передач. МБК "Миколаїв" у турнірній таблиці восьмий, "Київ-Баскет" третій.

Наступний матч МБК "Миколаїв" гратиме 29 лютого в спорткомплексі "Надія" проти БК "Черкаські Мавпи". Початок зустрічі о 16:00.