Яремчук забив за "Бенфіку", але його гол скасували і команда програла: відео

Другий скасований гол українця.

Український футбол Роман Яремчук вийшов у стартовому складі "Бенфіки" на матч чемпіонату Португалії проти "Портімоненсе". Для нападника це був 11-й матч за "Бенфіку" і дев'ятий вихід у стартовому складі.

Ще на старті матчу Яремчук отримав жовту картку, але доволі швидко міг забивати: на 22-й хвилині отримав передачу в районі восьми метрів прямо перед воротами - пробивав впритул, але влучив у воротаря.

На старті другого тайму Роман отримав ще одну нагоду, цього разу йому віддали пас врозріз лінії захисників, українець прийняв передачу і пробив повз воротаря - 1:0.

Однак після перегляду VAR головний рефері матчу скасував гол - офсайд у Яремчука.

Лінія офсайду в моменті голу Яремчука, фото - скріншот

Цей гол став другим скасованим для українця уже у складі "Бенфіки". Однак у попередньому матчі команда Яремчука змогла дотиснути суперника, а у цьому - пропустила в другому таймі і не змогла відігратися, 0:1.

Відео огляд матчу "Бенфіки" з незарахованим голом Яремчука (момент з 02:05)

Для "Бенфіки" - це перша поразка в чемпіонаті Португалії у цьому сезоні та перша за останні 20 матчів.

Роман Яремчук відігрався у матчі 89 хвилин, після чого його замінили - він уперше отримав таку кількість ігрового часу.

Як Яремчук грає за "Бенфіку"

• Відіграв уже в 11 матчах в усіх турнірах, дев'ять разів виходив у стартовому складі. Забив 4 голи (усі в чемпіонаті) та віддав чотири результативні передачі. Ще два голи Яремчука скасовані через офсайди.
  • В усіх дев'яти матчах, коли виходив у старті, був замінений по ходу гри.

• Український форвард перейшов до "Бенфіки" в останній день липня (31 липня 2021 року) - за нього клуб заплатив 17 мільйонів євро. Роман підписав контракт із "Бенфікою" на п'ять років.
  • У контракті Яремчука вказана клаусула в 100 мільйонів євро.
  • У "Бенфіці" Роман Яремчук конкурує за місце в основному складі з Дарвіном Нуньєсом та Харісом Сеферовичем.
  • Трансфер Яремчука входить у топ-10 найдорожчих в історії "Бенфіки". Також він потрапив у десятку найдорожчих серед трансферів українських футболістів.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів