"Динамо" - "Шахтар" (футбол): пряма трансляція

Дивитися "Динамо" - "Шахтар" відео.

Основний матч першого кола чемпіонату України з футболу - "Динамо" вдома приймає "Шахтар". Перше та друге місце після дев'яти турів УПЛ.

"Динамо" у цьому сезоні на старті сезону лише одного разу втратило очки в чемпіонаті України - 25 з 27 можливих. У "Шахтаря" - 22 очки. Однак команди уже зустрічалися між собою: у матчі за Суперкубок України "Шахтар" розгромив "Динамо" - 3:0.

Пряма трансляція "Динамо" - "Шахтар"

Матч "Динамо" - "Шахтар" розпочнеться в неділю, 3 жовтня, о 19:30. Це буде перший матч між командами саме у чемпіонаті в новому сезоні.

Дивитися "Динамо" - "Шахтар" можна на стадіоні або ж на телеканалі "2+2". Також пряма трансляція матчу "Динамо" - "Шахтар" доступна тут: дивитися онлайн з 19:00.

Онлайн матчу "Динамо" - "Шахтар"

Текстова пряма трансляція ключових моментів - на Суспільне Спорт. Трансляція відбуватиметсья на цій сторінці разом з відео гри.

1 хв. Старт матчу!

25 хв. Перша жовта картка в матчі! Її отримав гравець "Шахтаря" Марлон за затримку гравця команди суперників.

45 хв. Перший тайм завершився без результативних дій!

55 хв. Стандартне положення для "Динамо"! Віктор Циганков отримує шанс відкрити рахунок, однак Андрій Пятов рятує команду. При цьому Соломон, захищаючи ворота, випадково зачепив голкіпера своєї команди. Пятову надали медичну допомогу.

65 хв. Марлос, Манор Соломон і Тарас Степаненко покинули поле. Натомість у гру ввійшли Тете, Данило Сікан і Маркос Антоніо.

67 хв. Сергій Кривцов отримав жовту картку.

68 хв. Слідом за ним гірчичник отримав Данило Сікан, який щойно вийшов на заміну.

71 хв. Перша жовта в "Динамо"! Покарали Миколу Шапаренка.

77 хв. Жовту картку отримав Тете. Уже четвертий "гірчичник" для "Шахтаря" в цьому матчі.

80 хв. Друга жовта картка для "Динамо"! Її дали Вітіньйо.

86 хв. Мірча Луческу проводить першу заміну в матчі. Поле покинули Вітіньйо, Віталій Буяльський і Томаш Кендзьора. Натомість у гру ввійшли Ілля Шкурін, Олександр Тимчик і Денис Гармаш.

90+4 хв. Матч завершено! Рахунок - 0:0.

Склади "Динамо" - "Шахтар"

• "Динамо": Бущан - Кендзьора, Забарний, Сирота, Караваєв - Сидорчук, Шапаренко - Циганков, Буяльський, Де Пена - Вітіньо
  • "Шахтар": Пятов - Додо, Кривцов, Марлон, Матвієнко - Степаненко, Майкон - Марлос, Алан Патрік, Соломон - Педріньо
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів