"Нічого не вирішив": Зеленський — про другий президентський термін

"Нічого не вирішив": Зеленський — про другий президентський термін

"Нічого не вирішив": Зеленський — про другий президентський термін
https://www.president.gov.ua/

Президент Володимир Зеленський заявив, що ще не визначився з приводу того, чи висуватиме свою кандидатуру на другий президентський термін.

Про це він сказав під час брифінгу 3 жовтня у межах виїзного засідання фракції "СН" у Трускавці.

"Я нічого не вирішив з приводу другого терміну. Я сказав тоді, що вважаю, що ми виконали десь 30-35% наших обіцянок, програм, а вже половина терміну пройшло", — уточнив глава держави, нагадавши про свою заяву щодо бажання виконати усі обіцянки до завершення своєї каденції.

Він наголосив, що "дуже хоче зробити та встигнути зробити все, що пообіцяв".

"Але це не означає, що якщо я встигну все зробити за 4, 5 роки, за пів року до кінця своєї каденції я піду. Ні, до кінця я точно попрацюю", — заявив Зеленський.

Що відомо

  • 48% українців негативно ставляться до можливого балотування Володимира Зеленського на другий президентський термін.
  • За даними опитування КМІС, в Україні схвалюють діяльність президента Володимира Зеленського понад 34% громадян. Протилежної точки зору — близько 53%.
  • Рейтинг президента Володимира Зеленського знизився у порівнянні з минулим роком. Якби вибори президента відбувались наприкінці травня 2021 року, за нього б усе одно віддали більшість голосів, але на 17% менше, ніж у 2020 році.
  • В середині червня більшість українців вважали, що країна розвивається в неправильному напрямку.
  • З липня 2020 року до травня 2021 року думка громадян про стан безпеки та громадського порядку змінилася доволі незначно. Водночас зменшилась кількість тих, хто стурбований станом безпеки і порядку в східних та південних областях.
  • 56% опитаних у червні Центром Разумкова українців вважають Україну незалежною, 67% — суверенною державою.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок