Одесити обіграли сумчан у матчі другої ліги чемпіонату України з футболу

Матч аутсайдерів групи «Б» другої футбольної ліги чемпіонату України відбувся 2 жовтня в Одесі на стадіоні «Іван». У грі 11-го туру одеський клуб «Реал Фарма» приймав футбольний клуб «Суми».

Господарі поля до цього матчу не набрали у десяти іграх жодного очка, гості святкували одну перемогу і у двох іграх зіграли внічию.

Рахунок у зустрічі відкрили одесити – на 16 хвилині відзначився Павло Новицький. На це сумчани відповіли голом Микити Авсєєва на 30 хвилині. Після перерви з 56 по 68 хвилини одесит Микита Ігуменов оформив хет-трік. Після цього (на 75 хвилині матчу) Валерій Коверник отримав червону картку і «Суми» залишились у меншості.

«Реал Фарма» більшість у гол перевела на 83 хвилині – гол забив Олексій Колесников. У підсумку 5:1 на користь команди «Реал Фарма» яка набрала перші три очки у сезоні. «Суми» з п’ятьма залишились на 15-му місці у турнірній таблиці групи.

• 25 вересня "Тростянець" виграв у ФК "Суми".